REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Drapacz chmur dla designerów. Architekci z JSK znów w akcji

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 paź 2017 09:00
Drapacz chmur dla designerów. Architekci z JSK znów w akcji
Fot. materiały prasowe
Drapacz chmur dla designerów. Architekci z JSK znów w akcji

Autorzy Stadionu Narodowego, pracownia JSK Architekci zaprojektowała najwyższej klasy budynek biurowy skierowany do najbardziej wymagających odbiorców. Będzie on zlokalizowany na granicy Śródmieścia, Woli i Żoliborza w Warszawie, przy Rondzie Radosława AK. Biurowiec Liberty stanie w całej okazałości w 2020 roku.

REKLAMA

33 kondygnacyjny budynek powstanie przy ulicy Burakowskiej. Będzie miał 120 metrów wysokości i zaoferuje 28 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 3 tys. mkw. powierzchni handlowej. Na uwagę zasługuje fakt, że przestrzenie handlowe mają być przeznaczone dla najemców związanych z wyposażeniem wnętrz i szeroko rozumianym designem.

- Chcemy stworzyć obiekt lifestylowy, w którym nie zabraknie klimatycznych restauracji i kawiarni, przypominający charakterem koncept na Mysiej 3. Rozmawiamy obecnie z najemcami. Z pewnością w ich gronie znajdzie się B4 Design Corner, który już działa przy Burakowskiej 4 – mówi Artur Nowakowski, prezes Green Property Group.

Projekt wieżowca przygotowali Architekci z JSK, autorzy Stadionu Narodowego, dbając o to, by otoczenie Liberty było dizajnerskie i przyjazne jak sam projekt, a front budynku wyeksponowany i widoczny od strony Ronda AK. Wokół budynku zaprojektowano rozłożyste tarasy, z użyciem naturalnego kamienia, dużo zieleni i zbiorniki wodne. Wszystko z myślą o stworzeniu atrakcyjnego miejsca spotkań.

- Doskonała lokalizacja, komfortowy dojazd dzięki wszystkim dostępnym środkom komunikacji, sprawi, że będzie to idealne miejsce do pracy i wypoczynku i z najlepszym widokiem w tej części Warszawy – podkreśla Artur Nowakowski, prezes Green Property Group.

Budowa wieżowca ma zakończyć się w 2020 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie