REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Dwa śląskie centra handlowe połączą się

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 sie 2018 12:01
Dwa śląskie centra handlowe połączą się
fot. mat. pras.

Silesia Outlet, największe centrum wyprzedażowe na Górnym Śląsku powstaje na terenie, który od lat funkcjonuje w świadomości mieszkańców Gliwic i okolic jako miejsce handlu. Istniejące w sąsiedztwie Centrum Handlowe Auchan Gliwice i market Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Nowy outlet oraz Centrum Handlowe Auchan Gliwice połączy przejście, dzięki któremu obiekty będą wzajemnie generować ruch klientów.

REKLAMA

– Silesia Outlet i Centrum Handlowe Auchan Gliwice połączy tzw. soft connection, czyli zadaszone przejście. W ten sposób otwieramy się na klientów centrum należącego do Ceetrus Polska i Auchan oraz dzielimy się footfallem, który teraz jest na poziomie 3 mln klientów. Częściowo będziemy dzielić się także parkingami wokół obiektów. Poza wspólnym terenem, planujemy z Ceetrus Polska również inne działania związane z marketingiem – mówi Miłosz Greszta, odpowiedzialny za realizację członek zarządu spółki Silesia Outlet.

– Powstający w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan Gliwice obiekt Silesia Outlet będzie połączony z naszą galerią zadaszonym przejściem prowadzącym do jej wejścia od strony północnej, będzie ono miało długość ok. 30 metrów. Parkingi centrum handlowego i outletu będą zlokalizowane obok siebie zapewniając wygodny dostęp do obydwu obiektów – mówi Cezary Smektała, Dyrektor Operacyjny, Ceetrus.

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

Centrum Silesia Outlet realizowane jest w dwóch etapach. Otwarcie fazy pierwszej o powierzchni 12 tys. mkw. GLA z 70 sklepami zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Faza druga to ponad 50 sklepów o łącznej powierzchni 8 tys. mkw. GLA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie