REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ekonomiczny i funkcjonalny - Domaniewska Office Hub

  • Autor: propertydesign.pl
  • 20 mar 2014 11:40
Ekonomiczny i funkcjonalny - Domaniewska Office Hub
Domaniewska Office Hub, fot. Unibep
Ekonomiczny i funkcjonalny - Domaniewska Office Hub
Ekonomiczny i funkcjonalny - Domaniewska Office Hub

Projekt architektoniczny nowego kompleksu biurowego Domaniewska Office Hub został stworzony przez konsorcjum renomowanych firm: Juvenes – Projekt Sp. z o.o. oraz DDJM Biuro Architektoniczne.

REKLAMA

Budowany w sercu jednej z kluczowych stref biznesowych Warszawy biurowiec Domaniewska Office Hub to pierwsza wspólna realizacja Grupy PHN i Unibepu. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na przełomie II i III kwartału 2015 r. Unibep jest generalnym wykonawcą, odpowiedzialnym za całościową realizację kompleksu, zgodną z koncepcją architektoniczną: Juvenes – Projekt oraz DDJM Biuro Architektoniczne i uzyskanym pozwoleniem na budowę.

W ramach umowy powstanie kompleks biurowy optymalny od strony funkcjonalnej i ekonomicznej, idealnie odpowiadający na zapotrzebowanie rynku. To pozwala nam sądzić, że Domaniewska Office Hub zostanie z entuzjazmem przyjęta przez najemców – mówi Paweł Laskowski-Fabisiewicz, wiceprezes Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Domaniewska Office Hub będzie nowoczesnym biurowcem spełniającym najwyższe standardy jakościowe. Powstaje przy ulicy Domaniewskiej 37c w Warszawie. Lokalizacja obiektu w sąsiedztwie Galerii Mokotów i ulicy Wołoskiej gwarantuje doskonałe połączenie z najważniejszymi ciągami i węzłami komunikacyjnymi stolicy oraz z międzynarodowym lotniskiem im. Fryderyka Chopina.

W przestronnym budynku na 7 kondygnacjach naziemnych najemcy będą mieli do dyspozycji około 27 tys. m2 biurowej powierzchni najmu (GLA - Gross Leasable Area). Dwupoziomowy parking podziemny zapewni miejsca postojowe dla 394 samochodów. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku wykorzystane zostaną materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Kompleks został zaprojektowany i jest budowany z uwzględnieniem zasad zrównoważonego budownictwa. Grupa PHN ubiega się o przyznanie mu certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Very Good.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie