REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Energooszczędność ponad wszystko

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sie 2017 16:33
Energooszczędność ponad wszystko
Promenady Business Park
Energooszczędność ponad wszystko
Energooszczędność ponad wszystko
Energooszczędność ponad wszystko
Energooszczędność ponad wszystko

Wysoki poziom energooszczędności to ważny atut nie tylko dla kupujących budynki komercyjne. To również dobra wiadomość dla najemców.

REKLAMA

Przykładem projektu, który postawił na wysoki poziom dbania o środowisko, jest wrocławski Promenady Business Park

- Kolejni najemcy wybrali Promenady Business Park na siedzibę swoich biur. Niewielka odległość od rynku oraz mozliwość elastycznej aranżacji powierzchni zadecydowały o wyborze przez nich tego obiektu. Lindorff i mFinanse z pewnością docenią wszystkie zalety powstającego kompleksu, wraz z rozwojem którego w następnych etapach przybędzie udogodnień dla najemców – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager z wrocławskiego biura Knight Frank.

Promenady Zita to kolejny po budynku Epsilon etap realizowanego kompleksu biurowego Promenady Business Park we Wrocławiu. Cechami łączącymi te dwie inwestycje są przede wszystkim nowoczesne i elastycznie zaprojektowane powierzchnie biurowe oraz energooszczędność, udokumentowana stosownymi certyfikatami BREEAM i LEED. 

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który będzie składał się z pięciu budynków o łącznej powierzchni 90 000 m kw. Biurowce mieszczą się w kwartale ulic A. Słonimskiego, planowaną ul. Cz. Miłosza i Trzebnicką. Pierwszym obiektem, który powstał w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon, który na swoją siedzibę wybrały takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Z kolei w budynku Promenady Zita swoją siedzibę znalazły takie firmy jak: Lindorff, HCL, Fortum, Fortum, Si Consulting, Axiom, Eco Rail, mFinanse, Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie