×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Equator IV spod kreski APA Wojciechowski z pozwoleniem na użytkowanie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 maj 2018 10:50
  • Aktualizacja: 21 maj 2018 10:53
Equator IV spod kreski APA Wojciechowski z pozwoleniem na użytkowanie
fot. mat. prasowe

Spółka Karimpol Polska wybrała firmę Porreal Polska na zarządcę nowo wybudowanego biurowca Equator IV przy Alejach Jerozolimskich 100 w Warszawie. Od 10 maja br. budynek posiada także prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia APA Wojciechowski.

REKLAMA

W ramach kontraktu Porreal będzie odpowiadał za pełne spektrum usług z obszaru facility management uwzględniające obsługę techniczną i operacyjną, usługi administracyjne, a także ochronę i sprzątanie obiektu. Tym samym  Porreal będzie zarządzał całym kompleksem Equatorów przy Alejach Jerozolimskich.

- Equator IV jest nowoczesnym biurowcem położonym w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji, łączącym wydajność z dbałością o środowisko. Zależy nam na tym, by był przyjaznym miejscem pracy, zapewniającym poczucie komfortu pracownikom. Dlatego zależało nam na wyborze partnera posiadającego wiedzę i długoletnie doświadczenie poparte sukcesami, któremu powierzymy zarządzanie biurowcem. Wybór firmy Porreal nie jest przypadkowy i poparty był naszą dotychczasową owocną współpracą z tą firmą - podkreśla Andrzej Lany, dyrektor zarządzania aktywami Karimpol Polska.

Equator IV to budynek klasy A o łącznej powierzchni blisko 35 tys. mkw. z czego 20,13 tys. mkw. to powierzchnia najmu przeznaczona na biura, a 682 mkw. na parterze na część handlowo-usługową oraz stołówkę. Jest to czwarty biurowiec znajdujący się w ciągu kompleksu przy Al. Jerozolimskich i ósma inwestycja Grupy Karimpol w Warszawie.

W biurowcu znajdzie się 7 wind, 226 miejsc parkingowych dla samochodów na 4 poziomach podziemnych, 78 stojaków rowerowych oraz prysznice i szatnie dla rowerzystów. Dodatkowo przed budynkiem będzie dostępnych 40 miejsc dla samochodów. Zarówno biurowiec jak i cały teren będą w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Equator IV jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie