REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Estudio Lamela zaprojektuje zabudowę terenów obok służewieckiego toru wyścigów konnych

  • Autor: Property Design
  • 08 sty 2014 12:29

Estudio Lamela, działające w Polsce już 10 lat, przygotuje koncepcję architektoniczną zagospodarowania terenów obok służewieckiego toru wyścigów konnych. Ma tam powstać hala widowiskowo-kongresowa, ale także hotele oraz biura i pasaż handlowy. Terenem zarządza Totalizator Sportowy. Koncepcja pracowni to pokazanie pomysłu na zagospodarowanie terenu, ostateczna realizacja może się różnić.

REKLAMA

Koncepcja Estudio Lamela przewiduje budowę hali w sąsiedztwie sortowni Poczty Polskiej, pomiędzy torem głównym a treningowym, na trójkątnej pięcioipółhektarowej działce. - Program funkcjonalny tego obiektu będzie zależał od pomysłu naszego partnera. Założeniem jest, że to raczej nie będzie hala sportowa lecz widowiskowo-kongresowa, bo one są bardziej dochodowe. Byłby to obiekt dużo większy od Torwaru, taki jakiego w Warszawie nam brakuje - wyjaśnia Konrad Komarczuk, który z ramienia Totalizatora Sportowego przygotowuje Służewiec do inwestycji.

Estudio Lamela przygotowało koncepcje architektoniczne 5 lotnisk, w tym warszawskiego, krakowskiego, wrocławskiego oraz 4 hale widowiskowo-sportowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie