REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Factory zyska nowy design

  • Autor: propertydesign.pl
  • 20 mar 2014 10:29
Factory zyska nowy design
Factory Warszawa Ursus, fot. Neinver
Factory zyska nowy design

Rozbudowa Factory Warszawa Ursus rozpocznie się na początku kwietnia br. Projektantem generalnym inwestycji jest pracownia Sud Architekt, a generalnym wykonawcą - Agmet sp. z o.o.

REKLAMA

Budowa blisko 7 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej, gruntowne odnowienie istniejącego obiektu oraz realizacja podziemnego parkingu - tak zmieni się należące do Neinver Polska centrum outletowe Factory Warszawa Ursus. Obecnie prowadzone są pierwsze prace przygotowawcze do realizacji inwestycji. Otwarcie rozbudowanego centrum planowane jest na wrzesień 2015 roku.

- To decyzja podyktowana potrzebą rynku - powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska. - Obiekt ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Rynek ciągle się zmienia i aby stworzyć wystarczającą platformę konkurencji z innymi centrami i poprawić jakość usług, rozbudowujemy Factory, jak również wprowadzamy szereg udogodnień w istniejącej części - dodaje.

W wyniku rozbudowy o ok. 7 tys. mkw., liczba sklepów zwiększy się z obecnych 80 do 110. Rozbudowa centrum będzie połączona z gruntownym odnowieniem istniejącego obiektu. Wnętrze Factory zyska nowy design. Zaplanowano też renowację elewacji oraz montaż dodatkowego oświetlenia. Na podziemnym parkingu zostanie zbudowanych 250 dodatkowych miejsc dla samochodów, a całkowita liczba miejsc parkingowych zwiększy się dwukrotnie - do 1000.

Przebudowa centrum zbiega się z remontem infrastruktury drogowej wokół Factory. Bezpośrednie połączenie ulicy Nowolazurowej z Alejami Jerozolimskimi umożliwia łatwy, bezpośredni dojazd z centrum Warszawy i okolicznych miejscowości. Zakończenie w przyszłym roku kolejnego etapu przebudowy - połączenia Nowolazurowej z ul. Połczyńską ma jeszcze lepiej usprawnić komunikację do obiektu. - Chcemy utrzymać wiodąca pozycję na rynku, wykorzystując również zmiany infrastruktury drogowej w samej dzielnicy Ursus - mówi Agata Brzezińska.

Centrum Factory Warszawa Ursus działa od prawie 12 lat. Było pierwszą inwestycją firmy Neinver w Polsce i pierwszym centrum outlet w kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie