Galeria Bronowice laureatem plebiscytu "Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi"Propertydesign.pl - 20-11-2019 09:41


Galeria Bronowice dołączyła do prestiżowej grupy małopolskich miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi, zostając laureatem pierwszej edycji organizowanego przez miasto plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”.

Galeria Bronowice została laureatem pierwszej edycji plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. Podczas przyznania certyfikatu krakowskiemu centrum handlowemu brano pod uwagę m.in.: zapewnienie rodzinom z małymi dziećmi udogodnień takich jak dedykowane miejsca parkingowe, wypożyczalnia wózków, specjalne siedziska dla najmłodszych czy pokoje rodzinne, gdzie w komfortowych warunkach można nakarmić i przewinąć niemowlę. 

Galeria Bronowice dołączyła do prestiżowej grupy małopolskich miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi. Organizatorzy docenili otwartość centrum handlowego na rodziny z małymi dziećmi, a także wypracowane standardy działania i atrakcje dla najmłodszych. 

Obiekt przystosowany jest do komfortowego robienia zakupów i spędzania czasu wolnego z dziećmi. Można tu bez problemu przejść z wózkami po szerokich alejkach pasażu, a na rodziców z dziećmi w centrum handlowym czeka wiele atrakcji. Najmłodsi mogą korzystać na terenie obiektu z szerokiej oferty edukacyjnej, kulturalnej czy rekreacyjnej. Znajduje się tu Kreatywna Planeta, Kreatywna Strefa Gier, plac zabaw, interaktywna strefa przed Auchan oraz karuzela.

- Cieszy nas, że Galeria Bronowice dołączyła do zaszczytnego grona miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi. Od początku istnienia dbamy o komfort rodziców z małymi dziećmi, a także rozrywkę dla najmłodszych – w tym celu stworzyliśmy na terenie naszego obiektu m.in. Kreatywną Planetę, Kreatywną Strefę Gier czy plac zabaw. Nie zapomnieliśmy również o sztuce, która uwrażliwia na piękno i wzbogaca wiedzę na temat świata. Innowacyjne projekty tworzone z myślą o maluchach przynoszą zamierzone efekty o czym świadczyć może fakt, że coraz więcej rodzin z dziećmi odwiedza nasze centrum – mówi Aleksandra Rzońca, Dyrektor Galerii Bronowice.