×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Galeria Marcredo Center - otwarcie tuż, tuż

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 maj 2014 15:34
Galeria Marcredo Center - otwarcie tuż, tuż
Galeria Marcredo Center, Kutno
Galeria Marcredo Center - otwarcie tuż, tuż
Galeria Marcredo Center - otwarcie tuż, tuż

29 maja rozpocznie działalność pierwsze w Kutnie nowoczesne, regionalne centrum handlowo-usługowe marcredo Center Kutno. W ofercie obiektu o powierzchni najmu 16 000 mkw. znajdzie się ok. 33 sklepów w części galeryjnej i 6 sklepów w sąsiadującym parku handlowym. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development

REKLAMA

Uroczyste otwarcie i przecięcie wstęgi z udziałem Stephana Grohta, założyciela i właściciela elbfonds Development, Jacka Boczkaja, zastępcy prezydenta Urzędu Miasta oraz Ks. Proboszcza Prałata Stanisława Pisarka z Parafii Św. Wawrzyńca w Kutnie, nastąpi 29 maja o godz. 9.00.

Uroczyste otwarcie centrum potrwa cztery dni, od 29 maja do 1 czerwca, podczas których zaplanowano atrakcje dla odwiedzających, w tym: konkursy, metamorfozy z profesjonalną stylistką H&M, pokaz kulinarny z degustacją prowadzony przez finalistę polskiej edycji Masterchef Daniela Hucika, oraz zniżki cenowe. Dodatkowo, 1 czerwca w Dzień Dziecka, w marcredo Center Kutno zaplanowano animacje dla najmłodszych, zabawy i konkusy z udziałem szczudlarzy oraz bajkowych postaci. W tych dniach w godz. 11.00 – 19.00, czerwony autobus Double Decker będzie bezpłatnie dowoził mieszkańców z centrum miasta do marcredo Center Kutno.

O atrakcyjności marcredo Center Kutno świadczy bogata oferta handlowa i usługowa najpopularniejszych na rynku marek. W obiekcie znajdą się m.in. salony modowe: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, salon sportowy Martes Sport oraz sklep z biżuterią Briju. Obuwie i galanterię będzie można kupić w sklepie CCC. W ofercie centrum pojawi się również drogeria Rossmann, market z meblami i artykułami dekoracyjnymi Jysk, a ofertę uzupełni market elektroniczny Mediaexpert. Operatorem spożywczym jest MarcPol. W strefie usługowej, znajdą się sala zabaw dla dzieci Jupi Park, sklep zoologiczny Leopardus, apteka Benefactor i salonik prasowy Kolporter.

marcredo Center Kutno, zaprojektowane przez uznane biuro architektoniczne Autorskie Pracownie Architektury, jest obiektem przyjaznym dla klientów z wygodnym układem funkcjonalnym i ponad 400 miejscami parkingowymi.

marcredo Center Kutno jest zlokalizowane przy ul. Kościuszki 73, w bliskim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Małej Ligi Baseballowej oraz Aquaparku Kutno, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta.

Kutno leży ok. 120 km na zachód od Warszawy i ok. 180 km na wschód od Poznania. To miasto powiatowe stanowi ważny węzeł komunikacji kolejowej na odcinku Poznań – Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie