REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Galeria Metro Kwidzyn w blokach startowych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 sie 2018 14:05
Galeria Metro Kwidzyn w blokach startowych
fot. mat. prasowe

Metropolitan Investment rozpocznie budowę Galerii Metro Kwidzyn już w IV kwartale 2018 roku. Koncepcję architektoniczną przygotowała pracownia Mofo Architekci - projektanci m.in. Galerii Libero w Katowicach, Felicity w Lublinie czy Focus Parku w Bydgoszczy.

REKLAMA

Galeria Metro Kwidzyn to nowe centrum handlowe, które powstanie przy jednym z głównych skrzyżowań miasta, u zbiegu ulic Toruńskiej i Południowej. Projekt galerii zakłada realizację blisko 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej (GLA), w której mieścić się będzie około 35 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a także market spożywczy. W ramach inwestycji zaplanowano także ok. 350 miejsc parkingowych.

- Nowa galeria będzie łączyć funkcję centrum handlowego z funkcją rekreacyjną – mówi Karol Piszcz, rzecznik prasowy Metropolitan Investment S.A. – Stanie się miejscem, w którym mieszkańcy oprócz zakupów będą mogli spędzić także czas wolny. A to przede wszystkim za sprawą pierwszego w regionie wielosalowego kina, które zostanie tam otwarte. Oprócz tego w Galerii Metro Kwidzyn będzie działał klub fitness oraz duża strefa dziecięca, która przyniesie wiele radości zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom - wyjaśnia.

Galeria Metro Kwidzyn z największą w regionie ofertą oraz wygodnym dojazdem i parkingiem ma szansę stać się obiektem wyboru zarówno dla klientów lokalnych, jak i przyjezdnych. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że Galeria znajduje się w zasięgu 5 min. dojazdu samochodem dla ponad 23 tys. osób. Inwestycja umiejscowiona jest w pobliżu osiedli mieszkaniowych, Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt będzie prawie dwukrotnie większy od działającego już w mieście centrum handlowego.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to przełom 2019 i 2020 roku. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się zespół Metropolitan Investment we współpracy z Mallson Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie