×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Galeria Metro Kwidzyn z zielonym światłem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 gru 2018 12:30
Galeria Metro Kwidzyn z zielonym światłem
fot. mat. pras.

Już w przyszłym miesiącu planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową Galerii Metro Kwidzyn. Inwestor uzyskał właśnie ostateczne pozwolenie na budowę. Aktualnie końca dobiega przetarg, w którym wyłoniony zostanie generalny wykonawca inwestycji.

REKLAMA

Metropolitan Investment rozpoczyna kolejne etapy działań związany z realizacją obiektu Galeria Metro Kwidzyn i jest już coraz bliżej rozpoczęcia prac budowlanych. Spółka finalizuje także proces przetargowy, w którym zostanie wyłoniony generalny wykonawca inwestycji.

- Uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę i wybór generalnego wykonawcy to ważne kroki dla procesu  realizacji naszej inwestycji w Kwidzynie – mówi Piotr Kret, Manager Zespołu Komercjalizacji w Metropolitan Investment. - Cieszymy się, ponieważ naturalnym następstwem tych decyzji jest możliwość rozpoczęcia budowy. Cały czas prowadzimy także zaawansowane rozmowy z atrakcyjnymi najemcami. Jesteśmy przekonani, że Galeria Metro Kwidzyn spełni oczekiwania mieszkańców i stanie się miejscem, w którym będą z przyjemnością robić zakupy i spędzać czas – dodaje.

Równocześnie z postępującymi zgodnie z harmonogramem działaniami prowadzącymi do rozpoczęcia budowy, spółka realizuje proces komercjalizacji obiektu. Za wynajem powierzchni handlowej obiektu odpowiada firma Mallson Polska oraz zespół komercjalizacji Metropolitan Investment.

Projekt Galerii Metro Kwidzyn zakłada realizację obiektu o powierzchni najmu blisko 13 tys. mkw., w której mieścić się będzie około 35 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a także market spożywczy i jedyne w regionie wielosalowe kino. W ramach inwestycji zaplanowano także ok.  330 miejsc parkingowych. Galeria Metro Kwidzyn będzie stanowić największe centrum handlowo-rozrywkowe w mieście. 

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kwartał 2020 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie