REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Galeria Siedlce zaoferuje 34 tys. m kw. powierzchni - dużo części wspólnych i restauracje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 mar 2014 13:15
Galeria Siedlce zaoferuje 34 tys. m kw. powierzchni - dużo części wspólnych i restauracje

Galeria Siedlce wielkimi krokami zbliża się do otwarcia. Będzie to galeria sprzyjająca spotkaniom, z wieloma restauracjami, miejscami do odpoczynku i z częściami wspólnymi. Projekt powstał na deskach pracowni Bulak Projekt.

REKLAMA

Galeria Siedlce zaoferuje 34 000 mkw. powierzchni najmu. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta. W obiekcie będzie ok. 120 sklepów, restauracje i kawiarnie, a także wielosalowe kino i klub fitness.

Do dyspozycji klientów oddane zostaną trzy kawiarnie, Cafe Club, Coffee for You, Grycan, coctail-bar Bubble House, a w części restauracyjnej znajdą się McDonald's, KFC, Subway oraz restauracje z kuchnią polską, azjatycką czy turecką. Rozrywkę zapewni kino Helios z pięcioma salami, powstanie również klub Calypso Fitness oraz plac zabaw dla dzieci.

- Staramy się tak konstruować ofertę, aby w Galerii Siedlce znalazły się marki unikalne na rynku siedleckim. Najpopularniejsze salony sieciowe łączymy ze sklepami najemców lokalnych, na których przeznaczyliśmy około 20 proc. powierzchni - mówi Agnieszka Michalczewska z firmy Aspenn, która zajmuje się komercjalizacją galerii.

Aby ułatwić klientom łatwy i bezpieczny dojazd, przebudowany został również układ drogowy wokół centrum: wybudowano rondo i zainstalowano sygnalizację świetlną. Klienci odwiedzający galerię będą mieli do dyspozycji parkingi: zewnętrzny i podziemny, które w sumie pomieszczą ponad 860 samochodów.
Zarządca Galerii jest firma Colliers International, a inwestorem Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Autorem projektu architektonicznego - pracownia Bulak Projekt.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie