REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gdański Business Center - projekt E&L Architects prawie gotowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 mar 2014 15:52
Gdański Business Center - projekt E&L Architects prawie gotowy

Biurowiec zlokalizowany przy Inflanckiej, przy stacji metra Dworzec Gdański, jest już prawie gotowy. Inwestor, HB Reavis, wybrał JLL na zarządcę biurowca Gdański Business Center.

REKLAMA

Gdański Business Center to kompleks biurowy, który powstał u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej, bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Dworzec Gdański, stacji kolejowej oraz przystanków tramwajowych i autobusowych, a także w pobliżu centrum handlowo-rozrywkowego Arkadia. Projekt architektoniczny biurowca powstał na deskach pracowni E&L Architects. Inwestycja ma być gotowa w lipcu br.

Gdański Business Center to dwa budynki biurowe (A i B) o łącznej powierzchni najmu ok. 47 000 m kw. Kompleks został zaprojektowany zgodnie ze standardami certyfikatu środowiskowego BREEAM. GBC cieszy się dużym zainteresowaniem najemców – w ostatnim czasie decyzję o uruchomieniu biura w projekcie ogłosiła międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich KPMG. Zarządcą biurowca Gdański Business Center została firma JLL. Do jej obowiązków należeć będzie uruchomienie budynku, tworzenie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z najemcami oraz szeroko pojęte zarządzanie operacyjne, w tym nadzór nad podwykonawcami i kosztami utrzymania obiektu. Inwestor biurowca – HB Reavis – powierzył JLL opiekę nad budynkiem z początkiem marca br.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy przy tak wyróżniającym się projekcie biurowym jak Gdański Business Center. Inwestycja HB Reavis, dzięki dogodnej lokalizacji, nowoczesnej architekturze, najwyższemu standardowi wykończenia wnętrz stanowi komfortowe miejsce do pracy i prowadzenia biznesu. GBC jest kolejnym z nowoczesnych i certyfikowanych biurowców, które dołączyły do portfela nieruchomości zarządzanych przez JLL - mówi Łukasz Mazurczak, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie