×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grójecka Offices projektu Kuryłowicz & Associates z wykonawcą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 15 paź 2015 12:09
  • Zaktualizowano: 15 paź 2015 12:10
Grójecka Offices projektu Kuryłowicz & Associates z wykonawcą
fot. Grójecka Offices

Firma OKRE Development wybrała spółkę Karmar na generalnego wykonawcę budynku Grójecka Offices w Warszawie. Projekt budynku przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates.

REKLAMA

Grójecka Offices to 8-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A o łącznej powierzchni 7,4 tys. mkw., który powstaje przy ulicy Grójeckiej 206/208. Grójecka Offices to projekt stworzony z myślą o firmach poszukujących najwyższej jakości powierzchni biurowych niezbędnych do efektywnego wykonywania ich pracy, a będących w korzystnej cenie. Budynek do użytku planujemy oddać w II kwartale 2017 roku – mówi Maciej Lewandowski, dyrektor generalny OKRE Development.

W podziemnym garażu znajdą się 134 miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji powstaną także 64 zadaszone stojaki na rowery. Do dyspozycji osób dojeżdżających do pracy rowerami oddane zostaną prysznice i szafki. Na parterze budynku znajdą się powierzchnie przeznaczone na działalność usługową i handlową.   

Budynek powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Projekt budynku Grójecka Offices przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie