REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Grójecka Offices przyjazne człowiekowi i środowisku

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:18
Grójecka Offices przyjazne człowiekowi i środowisku

Koncepcja architektoniczna Grójecka Offices w Warszawie została przygotowana przez znaną na rynku pracownię Kuryłowicz & Associates. Budynek będzie miał osiem kondygnacji naziemnych, natomiast na parterze znajdować się będą powierzchnie handlowe.

REKLAMA

Inwestorem jest spółka Okre.

W garażu podziemnym dla najemców przewidziano 134 miejsca parkingowe. Planowane są także 64 stojaki na rowery oraz miejsce na szatnię i prysznice.

Jak podaje deweloper, przyszłe aranżacje wnętrz będą wykonane tak, aby wszystkie miejsca pracy miały zapewniony widok przez okno. Przy projektowaniu budynku zostały uwzględnione wymagania dotyczące komfortu cieplnego i akustycznego. Materiały zastosowane do głównych elementów wykończenia i wyposażenia budynku nie emitują lotnych związków organicznych w ilościach przekraczających dopuszczalne normy. 

Instalacje grzewcze i chłodnicze w budynku (sufity grzewczo-chłodzące) zostały zaprojektowane, tak aby była zapewniona indywidualna możliwość regulowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach oraz strefach przebywania ludzi.

Zastosowano wyposażenie sanitarne, które oszczędza zużycie wody.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie