REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Grupa ECI prezentuje NC3

  • Autor: Property Design
  • 09 sty 2014 16:19
Grupa ECI prezentuje NC3

Budynek NC3 w Warszawie zaprojektowali architekci Grupy ECI, podobnie jak inne przedsięwzięcia tego warszawskiego dewelopera. Obiekt uzyskał właśnie pozwolenie na budowę i jego realizacja rozpocznie się wiosną 2014 roku. Biurowiec powstanie przy ul. Marynarskiej, Postępu i Cybernetyki w Warszawie.

REKLAMA

Budynek ma zawiązywać swoją architekturą do pozostałych obiektów wybudowanych przez ECI SA takich jak New City, NC2 czy budynek Cirrus. Użytkownicy NC3 będą mieli okazję skorzystać z wszelkich usług, jakie oferowane są przez sąsiadujące inwestycje - restauracje, lokale handlowe, fitness club czy też myjnia samochodowa. Układ architektoniczny NC3 pozwolił na stworzenie okazałych balkonów ze słoneczną ekspozycją od południa, oraz przestronnego tarasu od północy na kondygnacji +5.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdzie się parking naziemny, pieszy pasaż łączący ulicę Marynarską z Cybernetyki oraz tereny zielone w formie ogrodów. Układ architektoniczny NC3 pozwoli na stworzenie okazałych balkonów ze słoneczną ekspozycją od południa, oraz przestronnego tarasu. Atutem całego przedsięwzięcia jest parking podziemny na dwóch kondygnacjach dla ok. 200 samochodów osobowych.

Kompleks Infinicity ma docelowo obejmować szereg budynków tworzących łącznie zespół urbanistyczny oferujący ponad 70 tysięcy mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej. W ramach przedsięwzięcia planowane są również place pejzażowe pozwalające na chwilę relaksu oraz dwa etapy inwestycyjne w budynki mieszkaniowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie