×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gwiazda Morza we Władysławowie z duchem Broadway Malyan

  • Autor: Property Design
  • 09 sty 2014 13:00
  • Aktualizacja: 09 sty 2014 13:05
Gwiazda Morza we Władysławowie z duchem Broadway Malyan

Warszawska pracownia międzynarodowej urbanistyczno-architektonicznej firmy Broadway Malyan wygrała przetarg na opracowanie koncepcji architektonicznej i aranżacji wnętrz czterogwiazdkowego hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. Niepowtarzalna architektura ma przyciągnąć łaknących odpoczynku.

REKLAMA

- Ten projekt jest znaczącym elementem strategii, która polega na poszerzaniu naszej działalności w innych sektorach, na bazie sektora handlowego, w którym już teraz jesteśmy światowym liderem. Obecnie koncentrujemy wysiłki na prezentacji naszych konkurencyjnych i wielobranżowych usług architektonicznych dla miejscowych inwestorów, generalnych wykonawców, klientów z sektora publicznego i operatorów. Chcemy wykorzystać nasze unikalne umiejętności i szerokie doświadczenie, które zapewniają zarówno nasi lokalni architekci, jak i rozbudowany światowej klasy zespół ekspertów, aby poszerzać współpracę z klientami międzynarodowymi - mówi dyrektor Broadway Malyan, David Anderson.

Broadway Malyan operuje poprzez 16 biur rozlokowanych na całym świcie współpracując z ponad 500 ekspertami. Projektuje światowe miasta, budynki i miejsca użyteczności publicznej wpisujące się w chęć zatrzymania w nich wartości i piękna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie