×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hala Stulecia zostanie odnowiona

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 27 gru 2018 15:07
Hala Stulecia zostanie odnowiona
Fot. halastulecia.pl

W pierwszej połowie 2019 roku prowadzony będzie długo wyczekiwany remont Hali Stulecia. Głównym celem remontu jest wzmocnienie podłogi. Nowa podłoga pozwoli na organizowanie imprez wymagających znacznie większego niż dotychczas, obciążenia. Planowane jest także unowocześnienie systemu rolet, wentylacji i trybun. Zgodnie z planem obiekt powinien ponownie funkcjonować od września 2019 r.

REKLAMA

W całym okresie prowadzenia prac remontowych w Hali Stulecia nie będą odbywały się imprezy, takie jak: targi, koncerty, wydarzenia sportowe.

W czasie remontu bez zmian funkcjonować będzie Wrocławskie Centrum Kongresowenależące do kompleksu Hali Stulecia. Sąsiadujący z halą obiekt przejmie część planowanych imprez kulturalnych, konferencyjnych oraz targowo-wystawienniczych.

W styczniu i lutym 2019 roku także Centrum Poznawcze Hali Stulecia przenosi swoją aktywność, sklep z pamiątkami i kasy biletowe do WCK. W czasie, w którym hala nie będzie dostępna, dla turystów przygotowane będą inne możliwości poznania historii jedynego wrocławskiego obiektu UNESCO.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie