REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Handlowa rewolucja w Namysłowie

  • Autor: propertydesign.pl
  • 26 mar 2014 12:52
Handlowa rewolucja w Namysłowie
Park Handlowy My Box, fot. Retail Park Namysłów
Handlowa rewolucja w Namysłowie
Handlowa rewolucja w Namysłowie

Park Handlowy My Box w Namysłowie posiada pozwolenie na budowę. To pierwszy tego typu obiekt w mieście. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Mańczak Studio – Adam Mańczak.

REKLAMA

Park Handlowy My Box będzie pierwszym, nowoczesnym obiektem handlowym w Namysłowie. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w I kwartale, mieszkańcy zrobią w nim zakupy jesienią tego roku. Obiekt o powierzchni najmu 4 000 mkw. powstanie w centrum miasta przy ulicy Bohaterów Warszawy.

W jednopoziomowym obiekcie znajdować się będzie około 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking na 80 wygodnych miejsc postojowych. W strefie oddziaływania obiektu mieszka około 60 000 osób. – Projekt w Namysłowie będzie drugim parkiem handlowym w Polsce pod szyldem My Box. Pierwszy My Box otworzyliśmy jesienią ubiegłego roku w Oławie. Podeszliśmy do tej inwestycji z największą starannością, zapewniliśmy optymalny dobór oferty do siły nabywczej mieszkańców miasta i projekt spotkał się z dużym uznaniem zarówno najemców, jak i odwiedzających klientów. Przygotowując projekt w Namysłowie opieramy się na dobrych doświadczeniach z pierwszej realizacji, jesteśmy przekonani, że doskonała lokalizacja obiektu w centrum miasta, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych oraz marketów spożywczych spotka się z równie dobrym odbiorem jak w Oławie – wyjaśnia Jarosław Dębowiak, Dyrektor Zarządzający firmy Retailcenter Management GmbH.

Inwestorem obiektu jest Retail Park Namysłów Sp. z o.o. z grupy Eyemaxx Real Estate założonej w połowie lat 90. ub. wieku przez dr. Michaela Müllera, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Koncepcja Parków Handlowych My Box realizowanych w Polsce jest ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci mogą wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Powierzchnia najmu większości Parków Handlowych My Box będzie wynosić średnio od 4 do 10 tys. metrów kwadratowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie