×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Handlowa rewolucja w Namysłowie rozpoczęta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 maj 2014 14:32
Handlowa rewolucja w Namysłowie rozpoczęta
fot. My Box Namysłów
Handlowa rewolucja w Namysłowie rozpoczęta
Handlowa rewolucja w Namysłowie rozpoczęta
Handlowa rewolucja w Namysłowie rozpoczęta

Inwestor Parku Handlowego My Box w Namysłowie i firma Mirbud S.A. podpisały umowę na rozpoczęcie prac budowlanych, prace rozpoczną się pod koniec maja 2014. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Mańczak Studio – Adam Mańczak.

REKLAMA

Park Handlowy MY BOX Namysłów to inwestycja o powierzchni 4 000 mkw. Obiekt zostanie wybudowany w samym centrum miasta, przy ulicy Bohaterów Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl. W strefie oddziaływania obiektu mieszka około 60 000 osób. W jednopoziomowym parku handlowym znajdować się będzie 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking z wygodnymi miejscami do parkowania mieszczący 80 samochodów.

Otwarcie MY BOX Namysłów zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2014 roku. Dużym atutem oferty My Box w Namysłowie będą marki, które w chwili obecnej są niedostępne na lokalnym rynku. W Parku Handlowym powstanie sklep obuwniczy CCC, salon sportowy Martes Sport, sklep z odzieżą i obuwiem Seastar. Park Handlowy MY BOX Namysłów będzie pierwszą tego typu placówką w mieście. W raz z powstaniem MY BOX Namysłów grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

Generalny wykonawca inwestycji - firma Mirbud S.A., spółka notowana na warszawskiej GPW, znana jest z terminowości, wykwalifikowanej kadry oraz wysokich standardów realizacji. Mirbud S.A. ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, w dużej mierze należących do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej, inżynieryjno–drogowego i mieszkaniowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie