REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hi Piotrkowska rośnie jak na drożdżach

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 paź 2018 15:42
Hi Piotrkowska rośnie jak na drożdżach
fot. mat. pras.

Hotel i mały biurowiec w Hi Piotrkowska 155 mają już parter. Wielofunkcyjny kompleks biurowo-handlowo-usługowy powstający w centrum Łodzi wchodzi w kolejny etap. Zakończono budowę parteru budynku hotelu i małego biurowca i rozpoczęto konstrukcję pionowych elementów kondygnacji nadziemnej.

REKLAMA

Zakończono budowę parteru budynku hotelu i małego biurowca i rozpoczęto konstrukcję pionowych elementów kondygnacji nadziemnej. Wieża biurowa, w projekcie najwyższy budynek kompleksu, ma już pierwsze fundamenty. Prace toczą się zgodnie z harmonogramem, a termin zakończenia budowy to marzec 2020 roku.

 - Osiągnęliśmy stan zero budynku hotelu i małego biurowca od  strony ulicy Piotrkowskiej. Aktualnie wykonujemy  strop  i   pionowe   elementy  pierwszej   kondygnacji   nadziemnej  (poziom  +1) tych budynków. Wykonaliśmy pierwszą działkę płyty fundamentowej kondygnacji podziemnej (poziom-2) wieży biurowej i jesteśmy w trakcie zbrojenia kolejnych sąsiednich działek tej płyty. Cały czas trwa wykop pod płytę fundamentową wieży biurowej - opowiada Jacek Pilarczyk, Project Manager w Master Management Group. 

Hi Piotrkowska 155 to kompleks składający się z trzech budynków: 19-piętrowej wieży biurowej połączonej z 7-piętrowym hotelem oraz 5-piętrowego budynku biurowego. W hotelu Hampton by Hilton znajdzie się 149 pokoi. Natomiast dwa sąsiadujące budynki (19 i 5 pięter) zaoferują przestrzeń biurową  klasy  A+  o  całkowitej  powierzchni  najmu  21  tys.  mkw.  oraz  4  tys.  mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Kompleks Hi Piotrkowska 155 powstanie przy Centrum Przesiadkowym w centralnej części Łodzi i będzie ważnym punktem na mapie biznesowej miasta.

- Kompleks Hi Piotrkowska 155 połączy funkcje biurowo-handlowe z hotelem Hampton by Hilton. Ofertę biur uzupełnią sklepy, kawiarnie, restauracje oraz centrum fitness i klinika medyczna. Są już z nami takie marki jak Starbucks, Hebe i Żabka. Liczymy, że nowoczesny design, dostępność z ulicy i szeroka oferta będą magnesem dla licznych przechodniów i okolicznych mieszkańców. Szacuje się, że z Centrum Przesiadkowego zlokalizowanego  bezpośrednio przy inwestycji korzysta dziennie około 50 tys. osób – komentuje Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

Projekt kompleksu został opracowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM i z zastosowaniem technologii minimalizujących wpływ na środowisko naturalne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie