REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Nowa jakość w rodzinie słynnej sieci

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 cze 2017 13:41
Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Nowa jakość w rodzinie słynnej sieci
Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Fot. Mat. prasowe
Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Nowa jakość w rodzinie słynnej sieci
Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Nowa jakość w rodzinie słynnej sieci

Hilton Garden Inn Kolobrzeg to kompleks przy ul. Morawskiego, obejmujący hotel, apartamenty, a także nowoczesne centrum SPA i odnowy biologicznej. Powstanie dzięki umowie franczyzowej Hiltona z BB Baltic Park.

REKLAMA

Hotel znajdujący się w samym sercu nadmorskiego kurortu będzie pierwszym w tym rejonie ośrodkiem należącym do międzynarodowej sieci. Budowa obiektu rozpocznie się już w tym roku, a otwarcie hotelu zaplanowane jest na początek 2019 roku.

Hilton Garden Inn Kolobrzeg przy ul. Morawskiego w Kołobrzegu w swojej ofercie będzie miał 128 pokoi. Zapewni gościom wysokiej jakości zakwaterowanie, w bliskiej odległości od plaży.

- Jesteśmy dumni, że posiadamy w Polsce więcej ośrodków w budowie niż jakakolwiek inna sieć hoteli. Polski rynek jest idealny dla rozwoju marki Hilton Garden Inn, a obiekt powstający w Kołobrzegu będzie odpowiedzią na wzrastające w tym rejonie zapotrzebowanie na noclegi dla klientów biznesowych i odwiedzających miasto w celach turystycznych – powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na region Europy i Afryki w Hilton

Zdaniem Piotra Bilińskiego, reprezentującego BB Capital Group projekt pomoże wzmocnić pozycję Kołobrzegu jako najlepszego nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego w Polsce.

- Hilton Garden Inn, jako marka o silnej pozycji międzynarodowej, znacznie poszerzy ofertę noclegów i poprawi jakość bazy hotelowej w Kołobrzegu. Jesteśmy dumni, że wraz z siecią Hilton stworzymy kompleks obejmujący hotel, apartamenty, a także nowoczesne centrum SPA i odnowy biologicznej – dodaje.

W portfolio sieci Hilton znajduje się ponad 30 już istniejących obiektów lub będących w różnych stadiach przygotowania. Hilton Garden Inn Kolobrzeg będzie szóstym hotelem marki Garden Inn w kraju i pierwszym hotelem sieci Hilton w tym mieście.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie