×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hotel Ossa Congress & Spa z nowymi salami konferencyjnymi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2014 15:19
Hotel Ossa Congress & Spa z nowymi salami konferencyjnymi
Hotel Ossa Congress & Spa

W Hotelu Ossa Congress & Spa pod Warszawą należącym do Grupy Trip powstanie 8 dodatkowych sal konferencyjnych. Sześć z nich zostanie wybudowana na poziomie zero, zaś pozostałe dwie na poziomach drugim i trzecim.

REKLAMA

Hotel Ossa Congress & Spa pod Warszawą położony w otulinie Puszczy Pilickiej, wśród natury to monumentalne centrum konferencyjne z 23. hektarami terenu do wykorzystania podczas atrakcji eventowych, które posiada obecnie 29 sal konferencyjnych o powierzchni 3500 mkw. W związku z brakiem mniejszych przestrzeni konferencyjnych w Hotelu powstanie 8 nowych sal. Sale zostaną wybudowane z myślą o spotkaniach konferencyjnych w mniejszym gronie oraz przestrzeni dedykowanej, jako miejsce na przerwy pomiędzy nimi.

Część z sal będzie mieć dostęp do światła dziennego. Dobudowa nowych sal spowodowana jest zapotrzebowaniem na przestrzenie służące spotkaniom konferencyjnym w mniejszym gronie bądź dedykowane, jako miejsce na przerwy pomiędzy spotkaniami. Prace remontowe rozpoczną się w okresie wakacyjnym.

Hotel Ossa Congress & Spa przystosowany jest do obsługi ruchu kongresowego na dużą skalę. Największa spośród niemal 30 sal Audytorium Maksimum mieści jednocześnie 1600 osób. Drugą pod względem wielkości jest Sala Kongresowa dla 700. osób i foyer o powierzchni 2100 mkw. z przeznaczeniem na targi oraz wstawy oraz Sala Amfiteatralna dla 600. gości. 

Hotel oferuje 1040 miejsc noclegowych w 523 klimatyzowanych pokojach i apartamentach. W obiekcie znajduje się kilka restauracji, a także Karczma Ułańska, która specjalizuje się w serwowaniu specjałów regionalnych. Hotel dysponuje również bogatą ofertą rekreacyjną i Spa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie