REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Hotel Tribe Warsaw Airport powstaje w ramach kompleksu Fort 7. Czym wyróżnia się marka Tribe?

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 wrz 2022 11:12
Hotel Tribe Warsaw Airport powstaje w ramach kompleksu Fort 7. Czym wyróżnia się marka Tribe?
Hotel marki Tribe w Rydze, fot. mat. prasowe

Hotel Tribe Warsaw Airport powstanie w warszawskich Włochach, niedaleko Lotniska Chopina na terenie wielofunkcyjnego kompleksu Fort 7 projektowanego przez JEMS Architekci.

REKLAMA

  • Ennismore i Atenor ogłosili podpisanie umowy na realizację hotelu Tribe Warsaw Airport.
  • 266-pokojowy obiekt powstanie w warszawskich Włochach.
  • Hotel położony będzie niedaleko Lotniska Chopina na terenie wielofunkcyjnego kompleksu FORT 7.

Marka Tribe jest częścią Ennismore, kreatywnej firmy hotelarskiej, w której Accor, wiodąca globalna grupa hotelowa, posiada większościowy pakiet akcji. Współpraca jest efektem umowy joint venture zawartej w październiku 2021 roku między grupą Accor a Saranem Pasrichą. Ennismore oferuje międzynarodowe portfolio lifestylowych marek i kreatywnych konceptów hotelarskich, które gwarantują gościom wyjątkowe i niezapomniane pobyty.

Z myślą o współczesnych podróżnikach

Hotele Tribe wyróżniają stylowo zaprojektowane nowoczesne przestrzenie z prostym i funkcjonalnym designem. Marka koncentruje się na tych aspektach hotelarstwa, które mają szczególne znaczenie dla współczesnych podróżników. Hotelowe wnętrza, dzięki przemyślanym projektom i aranżacji, gwarantują komfort pobytu, dopasowany do stylu życia, pracy, spędzania wolnego czasu czy wypoczynku i życia towarzyskiego dzisiejszych gości.

Hotel TRIBE Kraków Stare Miasto, fot. mat. inwestora
Hotel TRIBE Kraków Stare Miasto, fot. mat. inwestora

Nowy hotel będzie stanowił część wielofunkcyjnego kompleksu FORT 7, zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Jamesa Gordona Bennetta. Projekt zakłada stworzenie nowoczesnej, przygotowanej z myślą o środowisku, wielofunkcyjnej powierzchni liczącej ponad 200 tys. mkw. Obejmuje ona unikalną działkę ok. 14 ha, otoczoną przez 5,5 ha zielonego terenu z jeziorem w forcie Zbarż, z dogodną lokalizacją w pobliżu dwóch dworców kolejowych i przystanków autobusowych niedaleko Lotniska Chopina.

Wielofunkcyjna inwestycja

Pierwszy etap inwestycji obejmuje otwarcie liczącego 266 pokoi hotelu Tribe, zarządzanego przez Ennismore, oraz trzech nieruchomości biurowych zaprojektowanych przez JEMS Architekci. Kolejne kroki przewidują stworzenie zróżnicowanej zabudowy użytkowej z lokalami pod handel detaliczny, edukację, prywatne usługi wynajmu i mieszkania.

Zrównoważona polityka Atenor w zakresie architektury i budownictwa oraz wynikająca z niej dbałość o najwyższe standardy jakości, pozwalają nam przyczynić się do kształtowania krajobrazu miejskiego w Warszawie i stworzyć nową dzielnicę skoncentrowaną na potrzebach najemców i mieszkańców – FORT 7. Wierzymy, że współpraca z Ennismore pozwoli nam zaoferować wyjątkowe miejsce do życia i pracy w stolicy, oferując szeroką gamę usług w obrębie nowo powstającej części miasta – podsumowuje Sven Lemmes Executive Officer, Atenor.

W realizacji inwestycji firmie Atenor doradza Hotel Professionals.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie