×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hotele Diament na trasie śląskiej Industriady

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 cze 2014 14:56
Hotele Diament na trasie śląskiej Industriady

W ramach tegorocznej Industriady „Zabrze żąda dostępu do morza”, zapraszając na plażę na terenie zabytkowej kopalni Guido oraz do portu przy wylocie Sztolni Królowa Luiza. To tam zagęści się od jachtowych masztów, a odwiedzający „nabrzeże” szukać będą skarbów.

REKLAMA

Turyści przemierzający woj. śląskie Szlakiem Zabytków Techniki mogą skorzystać z nowo otwartego, czterogwiazdkowego Park Hotelu Diament Zabrze, a w porcie przy sztolni wygrać weekend w SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu.

Zabrzański port zostanie zaaranżowany w sobotę (14 czerwca br.) przy wylocie Sztolni Królowa Luiza (ul. K. Miarki 8). Przygotowano niespodzianki dla całej rodziny. Najmłodsi mogą udać się m.in. na poszukiwanie diamentów i spotkanie z piratem. Wśród rozrywkowych akcentów nie zabraknie portowych przekąsek, szantowej muzyki i zabaw z nagrodami. Do wygrania m.in. weekendowy pobyt dla dwóch osób do SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu.

Na turystów odwiedzających Zabrze czeka nowy czterogwiazdkowy Park Hotel Diament Zabrze. Obiekt otwarto w maju tego roku przy ulicy ul. 3-go Maja w Zabrzu, w pobliżu dwóch parków zieleni, pięć minut spacerowym krokiem od jednej z największych atrakcji turystycznych Śląska – Kopalni Węgla Kamiennego GUIDO. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie