×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Idea co-workingu dedykowana architektom

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 maj 2014 13:05
Idea co-workingu dedykowana architektom
fot. Fotolia

Weber SPOT to miejsca spotkań i rozmów na temat inwestycji – niezależnie, czy jest to budowa domu jednorodzinnego czy większa inwestycja. Punkty Weber SPOT powstają w odpowiedzi na potrzeby wszystkich osób zajmujących się inwestycjami budowlanymi, niezależnie od skali inwestycji. Ze swoimi klientami mogą się tu spotykać wykonawcy chcący w komfortowych warunkach wybrać komplet rozwiązań budowlanych czy architekci, którzy wraz z inwestorem chcą omówić szczegóły projektu.

REKLAMA

Weber SPOT to miejsca spotkań i rozmów na temat inwestycji dla architektów, inwestorów, wykonawców i dystrybutorów.

W Weber SPOT do dyspozycji gości będzie niewielka sala konferencyjna, w której w większym gronie można porozmawiać na temat projektu czy jego realizacji, albo przeprowadzić szkolenie dla swoich pracowników. Odwiedzający Weber SPOT mogą też liczyć na fachowe doradztwo ekspertów Weber. Korzystanie z przestrzeni przygotowanej przez Weber jest bezpłatne.

- Przy tworzeniu Weber SPOTów inspirowaliśmy się m.in. ideą co-workingu. Chcieliśmy, aby SPOTy stały się wygodnym miejscem do pracy dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację budowy – mówi Anna Marcol, Kierownik Komunikacji Marketingowej z Weber. - Zdajemy sobie sprawę, że naszym Klientom często brakuje odpowiedniej przestrzeni do omówienia projektu. Spotkania inwestora z wykonawcą mają miejsce w hurtowniach budowlanych albo na placach budowy. Do tej pory brakowało profesjonalnych i komfortowych miejsc do rozmowy na temat projektu – podsumowuje.

W każdym punkcie Weber SPOT znajdzie się też specjalna szafa z całą paletą tynków, które można obejrzeć w świetle dziennym bez konieczności wychodzenia ze SPOTu. Taka technologia pozwoli szybko i wygodnie porównać różne tynki i dobrać najbardziej odpowiedni do swoich oczekiwań. 

W Weber SPOT umieszczono ekspozycję wielu rozwiązań budowlanych niezbędnych do realizacji inwestycji – od wykonania posadzek, doboru odpowiednich zapraw klejowych, fug i silikonów, aż po ocieplenie i wykończenie elewacji. Przy wsparciu ekspertów można tu wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Weber SPOT w jednym miejscu koncentruje ofertę materiałów budowlanych i fachową wiedzę na temat budowy.

W sieci Weber SPOT oprócz Gdyni i Lublina znajdzie się też Warszawa, Wrocław i Rzeszów. Każdy Weber SPOT będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie