×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Iluminacja Imperial Business Center. Jedyny taki biurowiec w Krakowie, drugi w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 cze 2018 13:28
  • Aktualizacja: 28 cze 2018 13:32
Iluminacja Imperial Business Center. Jedyny taki biurowiec w Krakowie, drugi w Polsce
fot. mat. prasowe

Imperial Business Center to inwestycja zlokalizowana przy ul. Wadowickiej w Krakowie, realizowana przez Imperial Capital. Budynek stanowi nowoczesne centrum biznesowe, liczące 9 kondygnacji i ponad 7 tys. mkw. powierzchni.

REKLAMA

Imperial Business Center zaprojektowany został z myślą o ergonomii pracy, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zapewnia atrakcyjną przestrzeń, funkcjonalność i elastyczność aranżacji powierzchni, a także bezpieczeństwo. Zadbano o każdy jego detal, od przeszklonej, klasycznej i estetycznej elewacji, reprezentacyjny hol, funkcjonalne i profesjonalne zaplecze sanitarne, aż po parking i zaplecze dla rowerzystów.

Będzie to drugi budynek w Polsce posiadający tak oryginalną iluminację. Pierwszy to siedziba Lotosu w Gdańsku. Rozwiązanie to jest również zastosowane na stadionie Allianz Arena w Monachium.

To również zielony budynek, spełnia wymagania jednego z dwóch najważniejszych systemów certyfikacji zielonego budownictwa na świecie. Dzięki ekologicznym i energooszczędnym rozwiązaniom uzyskał certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Very Good. Zastosowana technologia zapewnia możliwość zoptymalizowania kosztów oraz poprawę jakości środowiska pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie