×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Inca Play w Blue City przenosi do magicznego świata dziecięcych zabaw

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 sty 2015 15:04
Inca Play w Blue City przenosi do magicznego świata dziecięcych zabaw
Nowa odsłona Inca Play w Blue City to dzieło MWJW Architekci Magdalena Wroniszewska i 2mch Architekci Marta Chrzanowska

Wielka przemiana Inca Play w warszawskim Blue City to wspólne dzieło MWJW Architekci Magdalena Wroniszewska i 2mch Architekci Marta Chrzanowska.

REKLAMA

W warszawskim Inca Play trwały zimowe prace remontowe. To kolejny etap wielkiej przemiany Inca Play z Pirackiej Wyspy w Tajemniczy Ogród. Co się zmieniło? Powstał magiczny portal wejściowy przenoszący odwiedzających do niezwykłego świata dziecięcych zabaw.

W nowej odsłonie zastąpiono kontuar powitalny okrągłą wyspą. Zmiany też dotyczyły kawiarenki, w której miejsce okrągłych stolików zajęły masywne podłużne stoły. Nowe, designerskie oświetlenie, czyli lampy Drop dostarczył niemiecki producent Next, zaś innowacyjne kinkiety Gregg przypominające kamienie dostarczył producent Foscarini. Nowe, szare krzesła wyróżnia minimalistyczny design i funkcjonalność. Zaprojektowane zostały przez znanych projektantów dla włoskiej firmy Pedrali.

Pojawiły się dodatkowe półki i obszerne gabloty zaprojektowano dla ułatwienia ekspozycji produktów. Za ozdobne liście i sufity podwieszane w magicznych salkach Inca Play odpowiada firma Barwa System

Inca Play zmieniła swoje oblicze również dzięki pracowni stolarskiej Cztery Deski, która odpowiedzialna była za wykonanie ozdób i mebli na wymiar.

Zmiany dokonały się dzięki wspólnej pracy projektowej MWJW Architekci Magdalena Wroniszewska i 2mch Architekci Marta Chrzanowska. Powstała przestrzeń w minimalistycznym stylu skandynawskich projektów architektonicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie