REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Innebo autorem koncepcji biurowca w Warszawie

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 12:45

Pracownia architektoniczna Innebo jest autorem koncepcji nowego budynku biurowego, który powstanie w Warszawie, w rejonie ul. Jana III Sobieskiego i al. Wincentego Witosa. Na razie spółka Papylong planuje zagospodarować teren o powierzchni ok. 2,5 tys. mkw. zakupiony w grudniu ub.r. od miasta.

REKLAMA

Powstanie budynek w kształcie trójkata ze szklaną elewacją i elementami aluminiowymi w kształcie krzyży. Obiekt stanie się dominantą miejsca z widocznością zarówno od Trasy Siekierkowskiej, jak i Al. Witosa i ul. Sobieskiego. Wysokościowo wpisuje się w charakter okolicznych budynków, ale ma stanowić główny element okolicy. W planie jest 9 kondygnacji naziemnych przeznaczonych na część handlowo-usługową i trzy podziemne przeznaczone na parking.

Niezabudowany grunt w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod obiekty biurowe i usługowo-handlowe o wysokości zabudowy do 35 m. 

Innebo zrealizowało m.in. koncepcje architektoniczne budynku dworca PKS w Kielcach, budynków biurowych w Warszawie oraz parku technologicznego w Toruniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie