×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Inowrocławska galeria projektu NC Architekci lubiana przez klientów

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:50
  • Aktualizacja: 07 sty 2014 13:52
Inowrocławska galeria projektu NC Architekci lubiana przez klientów

Architektura i oferta Galerii Solnej w Inowrocławiu przyciąga odwiedzających. W ciągu 6 miesięcy od otwarcia jest już ich 2 mln. To także zasługa NC Architekci - biura, które wymyśliło koncepcję architektoniczną tego miejsca. Inwestorem jest spółka Libra Project oraz oraz Acteeum Central Europe.

REKLAMA

Galeria Solna jest doceniana nie tylko za ofertę handlowo-usługową i wysoki stopień komercjalizacji obiektu otwartego przy stanie 98 proc. wynajętej powierzchni, ale także za architekturę. Projekt architektoniczny stanowi połączenie regionalnych inspiracji - kryształów soli kamiennej, których niezwykłe kolory stały się inspiracją dla trzech głównych placów centrum a także tężni solankowej, która nadała charakter fasadzie obiektu, znajdując szczególne odzwierciedlenie w wejściu głównym.

Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddanych zostało 1000 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie