REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Inwestycja Yacht Park projektu Arch Deco coraz bliżej realizacji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 gru 2017 11:40
Inwestycja Yacht Park projektu Arch Deco coraz bliżej realizacji
fot. mat. prasowe

Grupa Kapitałowa PHN wybrała generalnego wykonawcę pierwszego etapu inwestycji Yacht Park w Gdyni, realizowanej przy ul. Arkadiusza Rybickiego 10, którym została spółka Doraco. W ramach inwestycji Yacht Park szkicu Arch Deco powstanie luksusowy kompleks z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami.

REKLAMA

Generalny wykonawca wybrany został przez PHN w trybie przetargu nieograniczonego. Doraco zrealizuje sześć apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami.

W ramach inwestycji zlokalizowanej na gdyńskim Molo Rybackim, na obszarze o powierzchni ok. 6,3 tys. mkw. powstanie kompleks składający się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami. Łącznie w ramach kompleksu powstanie ponad 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,5 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową.

Unikatowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi. Powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy. Nowoczesny system zarządzania obiektem sprawi, że będzie to idealne miejsce do rozpoczęcia rejsów morskich i wypraw żeglarskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie