REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

JB Development tworzy od podstaw A Centrum w Iławie

  • Autor: infoilawa.pl/dlahandlu.pl
  • 03 lis 2017 12:15
JB Development tworzy od podstaw A Centrum w Iławie
fot. materiały JB Development

"A Centrum" - to nazwa tzw. retail parku, który zostanie wybudowany przy ulicy Wyszyńskiego w Iławie - informuje serwis infoilawa.pl.

REKLAMA

- Retail Park w Iławie planowany jest przy ul. Stefana Wyszyńskiego. Projekt zaplanowano tuż przy operatorze spożywczym Kaufland. Powierzchnia najmu to 2,4 mkw. - podaje infoilawa.pl, na podstawie materiałów poznańskiej firmy JB Development, która od ponad 20 lat świadczy usługi doradcze oraz budowlane dla inwestorów i najemców na rynku nieruchomości handlowych w Polsce. JB Development realizuje w tym zakresie własne projekty i obsługuje inwestorów zewnętrznych, także kompleksowo: od przygotowania koncepcji, poprzez budowę aż po zarządzanie gotowym obiektem.

W iławskim A Centrum przewiduje się 4-5 lokali handlowych i 86 miejsc parkingowych. Podobne projekty, pod tą samą nazwą ("A Centrum") JB Development przygotował w kilku innych polskich miastach. To Dzierżoniów, Świebodzice, Żagań, Zgorzelec, Słupca, Środa Wielkopolska, Miechów, Końskie i Inowrocław. W niektórych z wymienionych miejscowości takie centra już funkcjonują, w innych przedsięwzięcie jest w toku lub w planach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie