REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Karolkowa Business Park stawia na aranżacyjnych liderów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 09 paź 2017 13:56
Karolkowa Business Park stawia na aranżacyjnych liderów
Karolkowa Business Park (fot. materiały prasowe)
Karolkowa Business Park stawia na aranżacyjnych liderów
Karolkowa Business Park stawia na aranżacyjnych liderów

Firma TECHO, międzynarodowy projektant, wykonawca oraz dostarczyciel mebli do wnętrz handlowo-biurowych, dołączyła do grona najemców Karolkowa Business Park. Nowoczesna przestrzeń biurowa idealnie wpisuje się w kontekst warszawskiego budynku.

REKLAMA

Firma TECHO projektuje, wykonuje i dostarcza meble zarówno dla wnętrz handlowych, jak i prestiżowych biur z całego świata. Polska siedziba TECHO zajmuje 270 mkw. nowoczesnej przestrzeni biznesowo-handlowej Karolkowa Business Park.

Karolkowa Business Park została oddana do użytku w styczniu 2015, zyskując wielu prestiżowych najemców. Obecnie należą do nich Electrolux Poland, Onwelo i Tarkett. W tym jedenastopiętrowym budynku zlokalizowane są również liczne usługi, między innymi pierwsze w Polsce Electrolux Taste Center, butik indoor cycling RiDE Warsaw, japońska restauracja Shoku, Columbus Coffee, Nail Spa oraz delikatesy FRAC.

– Jak zawsze, stawiamy na jak najwyższą jakość usług, połączoną ze spersonalizowanym podejściem do każdego z najemców. Wiemy, że firma TECHO oczekuje rozwiązań na światowym poziomie. Dogodna lokalizacja, kameralność budynku oraz nowoczesne, ekologiczne rozwiązania powinny odpowiedzieć na te wymagania – podkreśla Raied Tanous, CEO grupy Asbud.

Karolkowa Business Park to 18 600 mkw. powierzchni użytkowej w budynku biurowym klasy A z ponad 2 600 mkw. powierzchni handlowej. Położenie w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych umożliwia szybki i bezproblemowy dojazd zarówno do centrum miasta, jak i pozostałych dzielnic. Na kierowców czeka też obszerny parking podziemny. Imponujące zielone tarasy na pierwszym piętrze, zielone patio sąsiadujące z restauracją oraz wyróżniająca się szklana fasada, wykorzystująca odnowione fragmenty historycznej fabryki Philipsa, dopełniają wyjątkowości tego miejsca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie