×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Karuzela już się kręci! Otwarcie centrum handlowego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 cze 2014 10:42
Karuzela już się kręci! Otwarcie centrum handlowego
Centrum handlowe Karuzela w Lublińcu

Czwarta inwestycja pod nazwą „Karuzela“ ma 5370 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 13 znanych marek i punktów usługowych. Otwarcie centrum handlowego w Lubińcu odbędzie się 26 czerwca 2014 r.

REKLAMA

Karuzela w Lublińcu to kolejna, czwarta już inwestycja pod tą nazwą w Polsce. Otwarte obiekty są w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim i Turku. W trakcie budowy i komercjalizacji jest Karuzela we Wrześni, Żarach, Olsztynie i Gołdapi.

Czwarta inwestycja pod nazwą „Karuzela“ ma 5370 mkw. powierzchni najmu na której znajdzie się 13 znanych marek i punktów usługowych. Głównymi najemcami są m.in.:  McDonald's, Biedronka, CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Centrum Chińskie, JYSK, KIK. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 268 samochodów osobowych i plac zabaw dla dzieci, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich projektów Karuzela.

- Cieszymy się, że z sukcesem udało się nam skomercjalizować kolejną Karuzelę. Strefa zasięgu o wolumenie 80 tys. osób oraz sukces otwartych już inwestycji po raz kolejny już zachęciły do współpracy najemców - mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy. - Stopień komercjalizacji na dzień otwarcia wynosi 99 proc.  Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców mając nadzieję, że "rozkręcą" z nami kolejną Karuzlę - dodaje.

Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma A1 Projekt. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca  się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie