REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z pozwoleniem na budowę

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 wrz 2022 14:18
Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z pozwoleniem na budowę
Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z pozwoleniem na budowę, fot. mat. prasowe

Karuzela powstanie w Jastrzębiu-Zdroju. Spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę parku handlowego o pow. 11 tys. mkw. Inwestycja jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM.

REKLAMA

  • Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała pozwolenie na budowę.
  • Inwestycja parku handlowego Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. 
  • Za projekt architektoniczny Karuzeli odpowiada Pracownia Projektowa Studio Projekt z Cieszyna.
  • Otwarcie Karuzeli planowane jest na przełom 2023/2024 roku.

Jastrzębie-Zdrój to 90. tysięczne miasto położone w południowej części Śląska, zaledwie kilka kilometrów od granicy ze Czechami. Na działce o powierzchni 3,8 ha położonej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Broniewskiego powstanie typowy jednopoziomowy obiekt z zewnętrznym parkingiem i drogami dojazdowymi.

W ciągu następnych miesięcy inwestor planuje przetarg, który wyłoni generalnego wykonawcę co pozwoli na rozpoczęcie prac budowlanych w tym roku i otwarcie Karuzeli pod koniec 2023/na początku 2024 roku.

Najemcy którzy znajdą się w Karuzeli to między innymi: Carrefour, Jula, Martes Sport, Pepco, Dealz, Rossmann, Euro AGD/RTV.

Inwestycja parku handlowego Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obiekty realizowane przez to join-venture są tworzone w miastach o wielkości 20 tys-90 tys mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela  działają obiekty w sześciu miastach: w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni, Ełku i Puławach. W chwili obecnej trwają kolejne 3 budowy – w Kołobrzegu, Wągrowcu i Białej Podlaskiej, tym samym pod koniec bieżącego roku w portfolio znajdą się obiekty o łącznej powierzchni handlowej ponad 90 tys m kw. W tym roku planowane jest jeszcze rozpoczęcie budowy dwóch kolejnych parków handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie