Każdy hotel to inna historia. Zobacz jak rosła sieć Qubuspropertydesign.pl - 23-08-2016 12:44


Qubus Hotel działa w Polsce od 1996 roku. Zobacz, jak wywodząca się z Norwegii sieć rosła w naszym kraju i dostosowywała obiekty do zmieniających się potrzeb gości.

Qubus Hotel Zielona Góra

To pierwszy obiekt sieci Qubus Hotel, który powstał w 1996 roku. Generalnym wykonawcą obiektu było Lubuskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego. Skategoryzowany na trzy gwiazdki oferuje gościom 56 pokoi oraz trzy sale konferencyjne. Do dyspozycji klientów jest także restauracja mogąca pomieścić 40 osób.

Qubus Hotel Gorzów Wlkp.

To czterogwiazdkowy obiekt otwarty w 2000 roku. Zlokalizowany jest w centrum miasta i oferuje gościom 89 pokoi. Działa tu również centrum odnowy biologicznej z saunami, wanną z hydromasażem i nowoczesną salą fitness. Centrum Konferencyjne Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski to też sześć sal. Do dyspozycji gości jest także restauracja na 60 osób.

Qubus Hotel Wrocław

Ma cztery gwiazdki i działa od 2001 roku. Znajduje się zaledwie 150 metrów od Wrocławskiego Rynku w samym sercu Starego Miasta. Na Gości czekają 83 pokoje. Obiekt oferuje profesjonalne centrum fitness z basenem, sauną, wanną z hydromasażem i siłownią. Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne oraz restauracja mogąca pomieścić 80 osób.

Qubus Hotel Legnica

Otwarto go w 2002 roku i ma czterogwiazdkowy standard. Położony jest w ścisłym centrum miasta. Oferuje jedno z największych na Dolnym Śląsku centrów konferencyjnych w skład którego wchodzi 11 kompleksowo wyposażonych, klimatyzowanych sal. Do dyspozycji Gości oddanych zostało 220 doskonale wyposażonych pokoi. Obiekt dysponuje także Centrum Odnowy Biologicznej (2 sauny, jacuzzi, sala fitness).

Qubus Hotel Gliwice

W hotelu czeka na gości 89 pokoi. Do dyspozycji są także dwie sale konferencyjne oraz restauracja na 54 osoby. To trzygwiazdkowy obiekt, który powstał w 2003 roku. Generalnym wykonawcą obiektu była spółka Echo Investment. 

Qubus Hotel Kraków

Dołączył do sieci w 2006 roku, otrzymując cztery gwiazdki. Generalnym wykonawcą obiektu była spółka Echo Investment. Zlokalizowany jest w centrum miasta przy Wiśle. Hotel dysponuje 195 pokojami i 8 salami konferencyjnymi. Oferuje centrum fitness z sauną, jacuzzi oraz przeszklonym basenem z widokiem na Stare Miasto. W hotelu znajduje się też restauracja na 140 osób oraz lobby bar – Torino.

Qubus Hotel Kielce

W tym samym roku sieć urosła o czterogwiazdkowy obiekt w centrum Kielc. Oferuje 90 pokoi i dwie sale konferencyjne. Do dyspozycji gości jest również restauracja oraz centrum fitness z sauną i siłownią. Generalnym wykonawcą obiektu była spółka Echo Investment.

Qubus Hotel Łódź

Stoi tuż obok znanej ulicy Piotrkowskiej i ma trzygwiazdkowy standard. Każdy z gości może wypocząć w jednym z 78 pokoi. Obiekt dysponuje salą konferencyjną oraz restauracją na 45 osób. Działa od 2006 roku. Generalnym wykonawcą obiektu był Warbud.

Qubus Hotel Gdańsk

To czterogwiazdkowy obiekt, który powstał w 2009 roku. Zlokalizowany jest w centrum miasta przy rzece Motławie. Hotel dysponuje 110 pokojami i czterema salami konferencyjnymi. Do dyspozycji gości jest także restauracja, lobby bar oraz centrum fitness z siłownią i sauną.

Qubus Hotel Bielsko-Biała

W 2011 roku ruszył czterogwiazdkowy hotel w centrum Bielska-Białej, przy galerii handlowej Sfera. Hotel dysponuje 122 pokojami i  czterema salami konferencyjnymi. Do dyspozycji gości jest także restauracja 4Elements na 85 osób i lobby bar Torino Paninoteka&Bar.

Zobacz zdjęcia obiektów, klikając na galerię powyżej