REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kino w hotelu

  • Autor: propertydesign.pl
  • 19 mar 2014 11:02
Kino w hotelu
QH Prestige w Katowicach, fot. Qubus Hotel Prestige
Kino w hotelu

W połowie marca Qubus Hotel Prestige Katowice rozszerzył ofertę usług konferencyjnych. Zostały oddane trzy sale kinowe znajdujące się na drugim piętrze budynku Altus.

REKLAMA

Do tej pory hotel dysponował centrum konferencyjnym składającym się z 7. sal o łącznej powierzchni 600 mkw., mogącymi pomieścić 1100 osób. To sprawia, że Qubus Hotel Prestige Katowice jest jednym z największych na Śląsku centrum konferencyjnym.

- Postanowiliśmy nawiązać współpracę z kinem w temacie wynajmu sal kinowych pod usługi konferencyjne. Trzy nowe sale są w stanie pomieścić nawet 597 osób. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, rzutnik, scenę i wygodne siedzenia (...). Dodatkowym atutem organizacji konferencji w salach kinowych jest też przestronny hol, który zapewnia pełną wygodę podczas korzystania z usług cateringowych - mówi Magdalena Stachoń-Szołtysek kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Prestige Katowice.

Przestrzeń sal kinowych łączy się też bezpośrednio z częścią konferencyjną hotelu co pozwoli na organizację dużych eventów, kongresów i targów. Dodatkowo dla gości, którzy chcą wynająć salę kinową z gastronomią pod organizację konferencji dla 100 osób, hotel przygotował specjalną ofertę pt. Sala kinowa za złotówkę. - Połączenie nowocześnie wyposażonych sal kinowych z marką Qubus Hotel to gwarancja wysokiej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja spotka się ze sporym zainteresowaniem, zarówno ze strony naszych stałych kontrahentów, jak i nowych firm poszukujących nowoczesnych i oryginalnych miejsc na konferencję - podsumowuje Katarzyna Gaweł, dyrektor hotelu.

Qubus Hotel Prestige Katowice jest jednym z 14. obiektów w sieci. Funkcjonuje na śląskim rynku już 10 lat. Swoim gościom oferuje 300 miejsc noclegowych w 150. pokojach. Oryginalnym wyróżnikiem hotelu jest również znajdujący się na 27. piętrze Sky Bar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie