×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 maj 2018 09:15
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus
fot. mat. prasowe
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus
Kolejna odsłona planu Gwiazdy Morza. Czeka nas wyjątkowy luksus

Tematem wiodącym w hotelu Gwiazdy Morza we Władysławowie będzie Spa & Sport. Hotel należał będzie do obiektów resortowych. W planach jest rozbudowana oferta Spa, która rozciągać się będzie przez cztery jego kondygnacje, a znajdą się w nim także baseny, w tym jeden na dachu obiektu.

REKLAMA

I to właśnie w części  hotelu Spa & Sport dotyczy najnowsza odsłona informacji na temat tego, co w hotelu przygotowuje inwestor. Za opracowanie koncepcji, jej wdrożenie i monitorowanie stanu wody w nieckach obiektu odpowiedzialna będzie firma Basen Complex. To jej autorstwa są najbardziej spektakularne baseny w Polsce zarówno w obiektach prywatnych, jak i najbardziej prestiżowe centra SPA. Co więcej, każdy z basenów realizowany będzie w technologii Silver Pool, co oznacza, że do oczyszczania wody nie zostanie użyty powszechnie stosowany chlor, a jony srebra, które należą do najzdrowszych, a zarazem najbardziej ekologicznych z obecnie znanych technik.

Jak deklaruje przedstawiciel firmy Basen Complex, Przemysław Bubiło baseny w Gwieździe Morza wyposażone zostaną w technologię, która służy do uzdatniania wody pitnej. - W całym systemie hotelowym zaplanowana została bez chlorowa dezynfekcja wody metodą Silver-Pool, dzięki czemu goście oczekiwać mogą krystalicznie czystej wody, pozbawionej wszelkich szkodliwych dla zdrowia substancji, które powstają przy tradycyjnej dezynfekcji chlorem. Dodatkowo woda dezynfekowana metodą Silver-Pool nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry, oraz jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Przykładowo w Szwajcarii technologia ta jest stosowana i doskonalona jako najbezpieczniejsza forma dezynfekcji wody pitnej - mówi Bubiło.

W hotelu, którego otwarcie planowane jest już w pierwszym kwartale 2019 roku na gości czekać będą aż cztery baseny. Basen typu „infinty” znajdujący się na dachu obiektu zaprojektowany został z przelewami po dwóch bokach. Oferował będzie wyjątkowy widok na panoramę Władysławowa, otwarte morze i Półwysep Helski. - Basen zewnętrzny, jest idealnym sposobem na obcowanie z największym źródłem życia, jakim jest słońce. Aby zapewnić gościom hotelu pełen relaksu wypoczynek jeszcze bliżej słońca, zaproponowaliśmy Inwestorowi realizację na dachu obiektu basen typu „infinity”. Dzięki niemu, przyszli goście, korzystając z basenu ujrzą widnokrąg, mając jednocześnie wrażenie, że woda z basenu spływa w przepaść - deklaruje.

- Przygotowywany hotel, podobnie jak cały Resort ma wyznaczać nowe standardy wypoczynku nad polskim morzem. Projektuje go prestiżowa pracownia architektoniczna Iliard, która opracowała autorski projekt wyjątkowych wnętrz hotelu, z klubem muzycznym, restauracjami i pokojem zabaw w stylu podwodnej podróży. Współpracujemy poza tym z najlepszą specjalistką w branży SPA – Ewą Nickiel, która opracowała kompleksową ofertę odbudowy ciała i ducha w doskonale zaplanowanym programie wellbeing. W jego ramach dostępnych będzie 7 profesjonalnych gabinetów, które oferować będą ponad 70 różnego rodzaju zabiegów. Zaplanowaliśmy również szeroko zakrojone programy pobytowe, wpisujące się w rozwijający się trend aktywnego wypoczynku, który coraz częściej pojawia się w planach urlopowych Polaków. W Gwieździe Morza zatrudniamy najlepszych trenerów personalnych, którzy zadbają o maksymalne wykorzystanie pobytu w hotelu do budowy doskonałej sylwetki. Zadbamy również o ducha. Jesteśmy przekonani, że zajęcia z Jogi na tarasie położonym na dachu hotelu należały będą do jednych z najciekawszych atrakcji pobytu. Nasi dietetycy wspólnie z gośćmi Resortu będą mogli zaplanować plany żywieniowe na czas pobytu oraz już po jego zakończeniu. Współpraca z firmą Basen Complex potwierdza jedynie naszą troskę o zapewnienie gościom najwyższej jakości usług i rozwiązań - mówi Agnieszka Łuczak, dyrektor zarządzający w Gwieździe Morza.

Hotel Gwiazda Morza przygotowywany jest w modelu condo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie