×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolejny etap zielonego osiedla we Wrocławiu już z pozwoleniem na użytkowanie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lut 2023 12:59
Kolejny etap zielonego osiedla we Wrocławiu już z pozwoleniem na użytkowanie
Jest kolejne pozwolenie na użytkowanie dla Bacciarellego 54. fot. mat. prasowe

Kolejny etap flagowej inwestycji Trei Real Estate Poland we Wrocławiu ma pozwolenie na użytkowanie. Trzeci etap zielonego osiedla Bacciarellego już niebawem przywita pierwszych mieszkańców.

REKLAMA

  • Jest kolejne pozwolenie na użytkowanie dla Bacciarellego 54. Pierwsi mieszkańcy budynków zakończonych w ramach trzeciej fazy inwestycji już niebawem będą mogli się do nich wprowadzać.
  • Osiedle otoczone jest prywatnym parkiem obsadzonym roślinami o najwyższym współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla. 

Każde z 90 mieszkań o metrażach od 29 do ponad 120 mkw. ma dostęp do ogródka, tarasu lub balkonu, a osiedle otoczone jest prywatnym parkiem obsadzonym roślinami o najwyższym współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla.

Wrocławskie osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Bacciarellego 54, na tzw. Wielkiej Wyspie nazywanej też zielonymi płucami stolicy Dolnego Śląska, która w Rankingu Warunków Mieszkaniowych uplasowała się na drugim miejscu w Polsce, powiększając liczbę lokali przypadającą na 1000 mieszkańców z 530 na 547. Osiedle Bacciarellego 54 to obecnie jeden z głównych projektów deweloperskich we Wrocławiu.

Mieszkanie na zielonej wyspie w centrum Wrocławia
Według najnowszego wydania Barometru Zdrowych Domów, obok funkcjonalności pomieszczeń, wygody oraz kosztów energii, przy wyborze nowego miejsca zamieszkania najistotniejsze są kwestie związane z jakością powietrza, dostępem do światła dziennego oraz zielenią wokół budynku. To elementy składające się na atrakcyjność inwestycji.

Projektując Bacciarellego 54, już na samym początku założyliśmy, że wokół budynków powstanie park o powierzchni niemal 3,600 mkw. Dodatkowo obsadziliśmy go roślinami, które pochłaniają CO2, dbając o estetykę tego miejsca oraz zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się także studnia głębinowa, czerpiąca wodę z pobliskiej Odry, co zapewnia ekologiczne nawadnianie terenów zielonych. Jako deweloper odpowiadamy na potrzeby nabywców naszych nieruchomości, między innymi poprzez zastosowanie rozwiązań ekologicznych i środowiskowych. Atutem tej inwestycji jest także różnorodność mieszkań – od kawalerek po wielopokojowe lokale – dzięki czemu znajdują tu miejsca dla siebie zarówno single, jak i rodziny z dziećmi, podsumowuje Jacek Wesołowski.

Wrocławskie osiedle dewelopera Trei Real Estate Poland zlokalizowane jest w pobliżu: osiedlowego targowiska, wypożyczalni miejskich rowerów, wybiegu dla psów i placu zabaw, a także dyskontu spożywczego. Docelowo projekt będzie się składać z 14 budynków i zaoferuje 278 lokali. Czwarty etap inwestycji, w ramach którego powstanie 97 mieszkań, jest obecnie w budowie.

To flagowa inwestycja dewelopera, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem już od pierwszego etapu prac, i jedno z najważniejszych przedsięwzięć na mapie mieszkaniowej Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie