REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Kompleks biurowy 3T Office Park rozpoczyna działalność

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 paź 2021 11:52
Kompleks biurowy 3T Office Park rozpoczyna działalność
Kompleks biurowy 3T Office Park rozpoczyna działalność, fot. mat. pras.

Gdyński kompleks biurowy 3T Office Park otrzymał formalną zgodę na użytkowanie obiektu i tym samym zakończono 2-letni proces realizacji inwestycji. Projekt architektoniczny powstał w pracowni AHR Architects.

REKLAMA

Inwestycja powstała w formule generalnego wykonawstwa, za które odpowiedzialna była firma PORR S.A. Proces realizacji koordynowała w imieniu inwestora spółka Gleeds Polska.

- Po otrzymaniu „zielonego światła” na otwarcie budynku, skupiamy się na jego dalszej komercjalizacji i pracach aranżacyjnych dla pierwszych najemców, którzy pojawią się w biurowcu już w IV kw. tego roku – mówi Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu spółki 3T Office Park .

Wśród potwierdzonych najemców biurowca znajdują się firmy reprezentujące sektor morski: Wartsila Polska i Maersk Polska. Ponad 3,7 tys. mkw. na trzech kondygnacjach zajmie także Asseco Poland S.A. Tegoroczna umowa najmu pomiędzy inwestorem obiektu a polską firmą IT należy do największych na Północy kraju od rozpoczęcia pandemii.

Część usługową w 3T Office Park reprezentują: centrum medyczne i stomatologiczne Medicover (już w pełni przygotowane do uruchomienia usług), restauracja Meating Point, żłobek i przedszkole Mały Einstein.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie