Konopski & Konopski zaprojektuje biurowiec w KaliszuPropertyDesign.pl - 22-06-2021 13:26


W Kaliszu powstanie dwukondygnacyjny biurowiec spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Inwestorem obiektu jest FB Antczak.

Autorem projektu jest kaliskie biuro projektowe Konopski & Konopski. Budowa osiągnęła już stan surowy zamknięty, pozwolenie na użytkowanie planowane jest do końca 2021 roku.

– Bardzo się cieszę ze sprawnej realizacji prac związanych z budową nowej siedziby naszej spółki. Powstaje nowoczesny i elegancki budynek biurowy, dostosowany do skali działalności firmy i potrzeb pracowników. Realizacja tej inwestycji pozytywnie wpłynie na najbliższe otoczenie, wzmacniając potencjał biznesowy tej części Kalisza. Prace postępują w bardzo szybkim tempie, co jest zasługą przede wszystkim partnerskiej współpracy między inwestorem i generalnym wykonawcą – podkreśla Maciej Witczak, prezes spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe.

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe rozpoczęła działalność w 1997 roku. Jej celem jest zapewnienie samorządom szeroko pojętych usług oświetleniowych, polegających na dostarczeniu energii i utrzymaniu w należytym stanie technicznym infrastruktury oświetleniowej. Spółka jest właścicielem ponad 100 tys. punktów świetlnych. Współpracuje z 109 jednostkami samorządu terytorialnego, zlokalizowanymi na terenie trzech województw: wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.