REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Koszalin zamyka miejskie tereny rekreacyjno-sportowe

  • Autor: PAP
  • 20 mar 2020 11:13
Koszalin zamyka miejskie tereny rekreacyjno-sportowe
Fot. Power Lai / Unsplash

Do odwołania wszystkie tereny rekreacyjno-sportowe, w tym place zabaw i siłownie zewnętrzne, utrzymywane przez Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie zostały zamknięte – poinformował w piątek Grzegorz Śliżewski z koszalińskiego magistratu.

REKLAMA

Z przesłanego przez Śliżewskiego komunikatu ZDiT w Koszalinie wynika, że decyzja o zamknięciu miejskich terenów rekreacyjno-sportowych, w tym placów zabaw i siłowni zewnętrznych, podjęta została w związku z zagrożeniem epidemicznym m.in. na podstawie zaleceń wydanych przez ministerstwo zdrowia i główny inspektorat sanitarny. ZDiT poinformował o przyłączeniu się do akcji #ZostańwDomu z dzieckiem.

Tereny rekreacyjno-sportowe pozostają zamknięte do odwołania.

Zgodnie z wykazem zamieszczonym na stronie internetowej ZDiT ten administruje 20 kompleksami rekreacyjno-sportowymi, w większości których są place zabaw, a w części siłownie zewnętrzne. Utrzymuje także 22 place zabaw oraz 5 siłowni zewnętrznych, które stanowią odrębne obiekty. Do tego w gestii ZDiT jest jeszcze 8 miejsc wyznaczonych do grillowania i 6 boisk sportowych. (PAP)

autor: Inga Domurat

ing/ krap/

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie