REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Krakowska inwestycja Cavatiny wkracza na nowy etap

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 sie 2018 16:10
Krakowska inwestycja Cavatiny wkracza na nowy etap
Equal Business Park C (mat.pras.)

Krakowska inwestycja grupy Cavatina wchodzi w kolejna fazę. Na ukończeniu jest "podwójna skóra" Equal Business Park czyli wykonana w specjalnej technologii szklana fasada. Jednocześnie dobiegają końca prace przy pozostałych partiach elewacji, dzięki czemu można już zobaczyć jak prezentuje się cała bryła.

REKLAMA

Realizowany przez Cavatina Holding S.A. budynek Equal Business Park C jest domknięciem nowej przestrzeni miejskiej, która powstała przy ul. Wielickiej w Krakowie. Recepcja budynku znajduje się w narożniku, gdzie w formie placu miejskiego spotykają się trzy biurowce kompleksu Equal Business Park. Już wkrótce stanie na nim reprezentacyjna rzeźba o wysokości 2,5 m, akcentująca wejście. Oddanie budynku do użytku jest planowane jest na 4 kwartał 2018.

Architekci Studia Cavatina zaprojektowali od południowo zachodniej strony budynku trzy tarasy z zielenią na wysokości 4 piętra, po 316 mkw. każdy. Z kolei na parterze przewidziano trzy dziedzińce zapewniające miejsce do spotkań i odpoczynku. Wszystkie te powierzchnie zostaną połączone treliażami z roślinnością pnącą, dla której zaprojektowano specjalną konstrukcję, wspartą o lustrzane belki na poziomie kondygnacji tarasów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie