REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Krakowski rynek rozbłyśnie czterdziestoma tysiącami światełek

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lis 2017 11:40
Krakowski rynek rozbłyśnie czterdziestoma tysiącami światełek
Kraków, 2016 r. fot. mat. prasowe

W sobotnie popołudnie na krakowskim rynku zgromadzi się kilka tysięcy osób, by wspólnie z Prezydentem Miasta oficjalnie rozpocząć świąteczne przygotowania.

REKLAMA

Ostatnie dekoracje zawisną na drzewku niebawem. Próby generalne trwają. Już jutro ogromna, 18-metrowa jodła, rozbłyśnie świątecznym blaskiem. Czterdzieści tysięcy lampek, sto baniek i gwiazdek, a do tego kokardy, cukierki i girlandy – tak ubrana choinka zaprezentuje się mieszkańcom i odwiedzającym Kraków w centralnym punkcie miasta. Kolory przewodnie to srebrny, biały i granatowy – barwy zbliżającej się zimy. Firma IPB Decoration jest realizatorem dekoracji.

Sobotnie wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.15 koncertem zespołu Pod Budą. Zaraz po nim uczestników wydarzenia powita Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, który uroczyście włączy świąteczną iluminację. Na zakończenie wystąpi Balet Cracovia Danza.

Uroczyste włączenie iluminacji na choince na Rynku to już krakowska tradycja. Na portalu Facebook powstało specjalne wydarzenie, promujące uroczyste spotkanie. Zainteresowanie wydarzeniem zadeklarowało niemal 1,5 tysiąca osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie