Kreatywne miejsce do wspólnej pracy od Studia PotorskaPropertydesign.pl - 16-10-2015 14:35


Już wkrótce startupowcy z Gdańska zyskają nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń do wspólnej pracy, która powstaje w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter. Studio Potorska przygotowała nową aranżację przestrzeni.

Otwarcie przestrzeni coworkingowej w nowej aranżacji planowane jest na 19 października br.

– O jeszcze większym uatrakcyjnieniu naszej przestrzeni myśleliśmy od dawna. Co czeka osoby, którym przypadnie możliwość skorzystania z miejsca do wspólnej pracy? Przede wszystkim sporo udogodnień: od możliwości skorzystania z dodatkowej salki konferencyjnej po miejsca do relaksu i nawiązywania kontaktów. Mamy nadzieję, że zmiany aranżacyjne wpłyną na lepszą jakość wykonywanych zadań i spowoduje, że miejsce do pracy stanie się jeszcze bardziej przyjazne i otwarte – mówi Małgorzata Jasnoch, CEO Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter.

W strefie wspólnej pracy zajmującej w Starterze ok. 300 mkw., oprócz przestrzeni do odpoczynku i miejsca dedykowanego na spotkania biznesowe dla osób, które w pracy codziennej korzystają jedynie z biurka, znajdą się również stanowiska niededykowane, czyli takie, z których skorzystać może – i to nawet na kilka godzin – każda firma lub osoba fizyczna, niezależnie od czasu jej obecności na rynku.

W sumie, po rearanżacji, w Starterze znajdzie się 16 biurek dla startupów wyposażonych w sprzęt typu komputer, telefon czy szafę oraz sześć stanowisk niededykowanych. Dodatkowo, wszyscy rezydenci gdańskiego inkubatora mogą w pełni korzystać z "Crazy Roomu" – pokoju do odpoczynku, spotkań i czerpania inspiracji. Przestrzeń w konwencji „Alicji w Krainie Czarów”, pięć sal wielofunkcyjnych oraz trzy duże przestrzenie o łącznej powierzchni niemal 180 mkw. tworzące Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe jest również dostępna w ofercie komercyjnej – dla osób poszukujących miejsca do spotkania biznesowego, organizacji wykładów czy konferencji.