REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Kuryłowicz & Associates autorem projektu nowego hotelu Puro

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 24 sty 2018 11:27
Kuryłowicz & Associates autorem projektu nowego hotelu Puro
Hotel Puro w Gdańsku, fot. mat. pras.

- Pracujemy z architektami nad drugim projektem w Warszawie - mówi Przemysław Wieczorek, członek zarządu, Puro Hotels.  Najnowszą inwestycję projektuje Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates.

REKLAMA

Drugi hotel Puro w Warszawie ma powstać w centrum miasta. 

- Jesteśmy na wczesnym etapie zaawansowania, w tej chwili projektujemy hotel - mówi Przemysław Wieczorek, członek zarządu, Puro Hotels.

- Hotel będzie większy niż ten, który powstaje przy ulicy Widok - dodaje Wieczorek. 

Obecnie Puro realizuje także hotel na krakowskim Kazimierzu, który  zaoferuje 228 pokoi. Jego otwarcie zaplanowane jest na sezon wakacyjny - najprawdopodobniej 1 lipca. 130 pokoi znajdzie się w hotelu budowanym w Łodzi, vis a vis Pałacu Poznańskiego. Obiekt ma ruszyć pod koniec 2018 roku. Z kolei w obiekcie powstającym w Warszawie przy ulicy Widok będzie 149 pokoi. Hotel ten ruszy w pierwszym kwartale 2019 roku.  Firma Puro zabezpieczyła też działkę w centrum Katowic i przystępuje do prac projektowych. 

To nie koniec nowych projektów Puro.  Sieć szuka kolejnych nieruchomości w Krakowie i Wrocławiu. 

Wyróżnikiem hoteli Puro są architektura i design. Najnowszą inwestycję w Warszawie projektuje Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie