×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuryłowicz&Associates projektują nowy warszawski biurowiec. Oto Celebro

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 maj 2018 11:12
Kuryłowicz&Associates projektują nowy warszawski biurowiec. Oto Celebro
fot. mat. pras.

W niedalekiej odległości od Lotniska Chopina w Warszawie powstaje Celebro – nowoczesny biurowiec, którego inwestorem jest firma White Stone Development. W III kwartale 2019 r. do użytku najemców zostanie oddanych ponad 6 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz około 1 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Za projekt architektoniczny odpowiada renomowana pracownia Kuryłowicz&Associates.

REKLAMA

Celebro - najnowszy projekt Grupy Kapitałowej White Stone Development to nowoczesny obiekt biurowy z częścią usługowo-handlową na parterze i garażem podziemnym o łącznej powierzchni ponad 12 tys. mkw. Na 6 kondygnacjach naziemnych do dyspozycji najemców oddane zostanie ponad 7000 mkw. powierzchni biurowej i handlowo- usługowej.

- Budynek Celebro jest kolejną już inwestycją biurową, którą realizujemy w Warszawie, po budowie Multimedialnego Domu Plusa oraz rewitalizacji Fortu Mokotów. U podłoża sukcesu tych projektów leży wysoka jakość, do której od samego początku funkcjonowania firmy przywiązujemy ogromną wagę – zarówno w kwestii projektu architektonicznego, jak i jego realizacji. Wierzymy, że podobnie jak w przypadku naszych dotychczasowych projektów biurowych, również Celebro odniesie sukces rynkowy i będzie odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców – mówi Anna Suchodolska, członek zarządu Grupy Kapitałowej WSD.

Projekt Celebro przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Przed wejściem do budynku powstaną wyspy z niską zielenią ozdobną, a strefa wejściowa zostanie dodatkowo zaakcentowana dwukondygnacyjnym lobby. Na ostatniej szóstej kondygnacji do dyspozycji najemców zostaną oddane dwa zielone tarasy, a dzięki całkowicie przeszklonej elewacji budynku pomieszczenia biurowe będą optymalnie doświetlone naturalnym światłem. Celebro będzie posiadał certyfikat BREEAM i wszelkie udogodnienia niezbędne do komfortowej i efektywnej pracy. Biurowiec będzie wyposażony w dwa źródła zasilania, system ochrony przeciwpożarowej, łącza światłowodowe oraz pełną kontrolę dostępu do budynku. Celebro powstaje przy ulicy Gładkiej 22, u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy - ulic Grójeckiej, Hynka, Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej, w niedalekiej odległości od portu lotniczego Okęcie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie