Leroy Merlin Wrocław Krakowska przed wielkim otwarciemPropertydesign.pl - 06-07-2017 10:10


Już 7 lipca mieszkańcy Wrocławia oraz okolic będą mogli po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Krakowskiej 51 w sąsiedztwie Galerii Handlowej Family Point, w miejscu dotychczas zajmowanym przez inny market.

To już trzeci sklep sieci we Wrocławiu oraz ósmy w województwie dolnośląskim. Oprócz dwóch już istniejących wrocławskich sklepów, pozostałe lokalizacje to Legnica, Zgorzelec, Jelenia Góra, Kłodzko i Świdnica. Wraz z nowo otwieranym wrocławskim sklepem, w Polsce funkcjonuje 57 sklepów sieci.

Nowy sklep Leroy Merlin znajduje się blisko centrum miasta, w wyjątkowo dogodnej dla mieszkańców Wrocławia lokalizacji, dzięki czemu klienci z łatwością będą mogli dojechać na zakupy zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Sklep usytuowany jest przy wjeździe na drogę krajową nr 94 w kierunku Oławy.

Sklep przy ulicy Krakowskiej oferuje klientom szeroki wybór produktów do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów ich marzeń. W asortymencie dostępnych jest 41 000 produktów. Aby móc lepiej dostosować ofertę, stale prowadzone są konsultacje z klientami, fachowcami, przedstawicielami firm z branży budowlano-remontowej oraz mieszkańcami Wrocławia i okolicznych miejscowości w celu poznania potrzeb lokalnego rynku. Dlatego też po otwarciu sklepu planuje się utworzenie Rady Klientów, przy pomocy której pracownicy Leroy Merlin będą mogli lepiej dostosować swoją ofertę.

Na powierzchni ponad 12 tys. mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a sklep został zaprojektowany tak, by zapewnić klientom pełen komfort zakupów. Zespół nowego Leroy Merlin przygotował dla mieszkańców Wrocławia ofertę, na którą składa się szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających remont np. punkt krawiecki, punkt montażowy, punkt stolarski, mieszalnik farb, montaż klimatyzacji czy możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem.

Innowacją jest również możliwość skorzystania z usług profesjonalnych projektantów, którzy stworzą projekt aranżacji wnętrza, a także wskażą niezbędne do przeprowadzenia remontu produkty dostępne w ofercie sklepu. Wizualizacja efektu końcowego pozwoli lepiej określić potrzeby klienta oraz dostosować wystrój do oczekiwań.

Warto dodać, że Leroy Merlin Wrocław Krakowska jest także przyjazny klientom z dziećmi. Na rodziców czekają specjalnie przystosowane miejsca parkingowe oraz pokój dla rodziców z dziećmi, a na najmłodszych specjalne wózki, które umilą nawet najdłuższe zakupy.