Luksus ma wiele funkcjiPropertydesign.pl - 09-01-2017 10:22


Luksus i wyjątkowość - to przymioty projektów Grupy Angel na terenie Polski. Firma zrealizowała już 10 inwestycji na terenie naszego kraju.

We Wrocławiu w 2016 roku Angel Poland Group zakończyła dwie ważne inwestycje. Pierwsza z nich to OVO Wrocław, nowoczesny kompleks typu mixed use, który został oddany do użytku w połowie roku. Łączy apartamenty, biura, hotel DoubleTree by Hilton i lokale usługowe. Wartość inwestycji wyniosła 260 mln zł. 

– Zrealizowaliśmy spójną, dobrze przemyślaną koncepcję, w doskonałej lokalizacji – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group.

Druga z zakończonych inwestycji dewelopera we Wrocławiu to Angel Care, kompleksowe centrum dla seniorów. We wrześniu ruszyła z kolei budowa najnowszej inwestycji apartamentowej we Wrocławiu – Angel River. W Krakowie deweloper zakończył sprzedaż w swoim flagowym projekcie. W 2017 roku planuje rozpoczęcie kolejnej inwestycji w tym mieście. Będzie to luksusowy obiekt typu mixed use, który powstanie w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście.

Angel Poland Group ma w planach również kolejne inwestycje, zarówno we Wrocławiu, jak i w Krakowie.