REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Mariaż dworca i galerii w stylu Mofo

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 sty 2017 09:22
Mariaż dworca i galerii w stylu Mofo
Shopin Jasło
Mariaż dworca i galerii w stylu Mofo

Jeszcze w tym roku ruszy budowa centrum handlowego w Jaśle. Za jego projektem stoi pracownia Mofo Architekci.

REKLAMA

Jak zapowiada w rozmowie z Propertydesign.pl Bartosz Kazimierczuk, prezes firmy Tower Investment, właściciela projektu, budowa ruszy jeszcze tej jesieni. - Obiekt powstanie w centrum miasta, w ciągu drogi krajowej nr 28, będzie zintegrowany z dworcem autobusowym - tłumaczy.

W budynku znajdzie się łącznie 40 lokali. Wśród najemców znajdą się: supermarket, sklep z wyposażeniem wnętrz, czy nowoczesne kino. - Galeria zaoferuje bezpłatny parking na ponad 200 samochodów. Otwarcie Shopin Jasło planowane jest pod koniec 2018 roku - zapowiada.

Shopin w Jaśle to część wielkiego projektu realizacji małych parków handlowych. Wśród projektantów inwestycji są m.in.: Tera Group.

- W przyszłorocznych planach jest także rozwój sieci parków handlowych Shopin – to nasz projekt deweloperski, który oparty jest na koncepcji parterowych budynków handlowych bez części wspólnych wewnątrz obiektu. Koncepcja ta pozwala na bezpośrednie wejście do każdego sklepu, co gwarantuje klientom wygodę oraz skraca czas robienia zakupów - dodaje Kazimierczuk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie